Brighton – Ajax: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.10.2023

Evan Ferguson podczas meczu ligowegio

Gdzie oglądać Brighton – Ajax? W czwartkowy wieczór czeka nas kilka ciekawych spotkań, które spokojnie mogłyby być rozgrywane na najwyższym klubowym poziomie, a więc w Lidze Mistrzów. Przykładem takiego meczu jest zestawienie Brighton – Ajax, które zapowiada się wybornie i na pewno warto będzie zobaczyć je na żywo. A z jakich opcji można w tym celu skorzystać i gdzie szukać transmisji? Zapraszam do sprawdzenia.

Brighton – Ajax, transmisja na żywo w TV

Potyczka Brightonu z Ajaxem potencjalnie może być najciekawszą czwartkową rywalizacją w 3. kolejce Ligi Europy. Spotkanie to zapowiada się świetnie i to pomimo faktu, że obydwa zespoły mają za sobą nieudane tygodnie. Wszak każda z drużyn preferuje odważny i ofensywny styl gry i pozostaje nam wierzyć, że podobnie będzie także w czwartek. Jeżeli chcielibyście obejrzeć to spotkanie na żywo w TV, to niestety nie mam dobrych wieści. Tego typu transmisji nie znajdziemy bowiem na żadnym kanale w Polsce, jednak już teraz możecie sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie:

Brighton – Ajax: transmisja i stream online za darmo

Winien Wam jeszcze jestem kluczową informację odnośnie terminu tego starcia. Będzie to oczywiście czwartek, 26. października 2023 roku i co istotne, godzina 21:00 polskiego czasu. Jeśli idzie o streamy online, to tu sytuacja wygląda już lepiej, aniżeli w przypadku transmisji w TV. Legalną i bezpieczną transmisję w sieci znajdziemy u operatora Viaplay, który w tym sezonie posiada prawa transmisyjne właśnie do rozgrywek Ligi Europy. Niestety minusem jest fakt, że by obejrzeć ten i inne mecze wymienionego turnieju, należy zapłacić realne pieniądze za odpowiedni pakiet.

Gdzie oglądać Brighton – Ajax?

Odpowiadając zatem na powyższe pytanie i niejako podsumowując cały tekst, spotkanie Brightonu z Ajaxem Amsterdam obejrzymy w Polsce tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay. Dostęp do streamów online u tego operatora niestety jest płatny, a alternatyw w przypadku Ligi Europy brakuje. Warto jednak zerknąć na aktualne transmisje live u bukmacherów, by nie przegapić żadnego ciekawego spotkania! Polecam więc sprawdzić i życzę jak największych emocji przy okazji czwartkowego starcia LE!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze