W niedzielę w Ligue 1 rozegrane zostaną spotkania w ramach 28 kolejki Ligue 1. W jednym z nich Brest na własnym stadionie podejmie Marsylię. Drużyna Arka Milika to ogromny faworyt, ale czy uda się jej przełożyć swoje argumenty z papieru na boisko? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie!

sts, brest, marsylia
fot. sts

Brest – Olympique Marsylia, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Ligue 1 czeka nas kolejne spotkanie z udziałem Milika i spółki. Jego Marsylia zagra na wyjeździe z Brest, czyli średniakiem francuskiej ligi. Goście do tej rywalizacji podejdą prawdopodobnie w najsilniejszym składzie, co mocno przemawia na ich korzyść. Brest obecnie okupuje 12 miejsce w tabeli i ma aż 12 oczek straty do trzeciego Marsylii. Sytuacja tej ekipy nie jest najlepsza i raczej trudno się spodziewać, żeby swoich szans miała poszukać w starciu z Marsylią, która przecież wygląda dość solidnie.

Brest – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

W TV spotkanie Brest – Marsylia będzie pokazywane dosłownie w wielu miejscach. To starcie zostanie puszczone w Eleven Sports 3, nSPort+, a także w Canal+ Online i Polsat Box Go. Tak się składa, że do ostatniej z tych platform mamy do rozdanie vouchery o wartości 40 PLN. Tutaj instrukcja, jak z nich skorzystać:

 1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Wpłać minimum 50 PLN
 4. Odbierz voucher
 5. Pobierz na TV aplikację Polsat Box Go
 6. Zaloguj się na konto
 7. Wykorzystaj voucher
fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Brest – Olympique Marsylia, transmisja na żywo za darmo

Transmisja za darmo z meczu Brest – Olympique Marsylia jest więc na wyciągnięcie ręki, bo wyżej przedstawiliśmy Ci świetne sposoby na to. Możesz także skorzystać z STS TV, do którego dostęp dostaniesz, jak spełnisz te kroki:

 1. Najpierw zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Następnie zagraj dowolny kupon
 4. W kolejnym kroku przejdź do sekcji TV i oglądaj mecz

Brest – Olympique Marsylia, transmisja online

Transmisja online z meczu Brest – Marsylia to jedno, ale warto jeszcze bliżej przyjrzeć się m.in. bonusom bukmacherskim, jakie oferują na to spotkanie operatorzy. Co dokładnie warto wziąć pod uwagę? Jest to m.in. zakład bez ryzyka od STS, a jego opis znajdziesz właśnie w tekście podlinkowanym wyżej.

Brest – Olympique Marsylia, kursy bukmacherskie

Drużyna Arkadiusza Milika na papierze jest ogromnym faworytem, ale czy swoje argumenty przekuje dzisiaj w zwycięstwo? Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie na to wskazują:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2022 15:21.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Brest - Marsylia?

Starcie Brest - Marsylia obejrzysz m.in. w Canal+ Sport 2 i STS TV!

O której Brest zagra z Marsylią?

Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze