Brentford – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.08.2023

Emerson w walce z Schade

Gdzie oglądać Brentford – Tottenham? Po bardzo ciekawej serii gier na angielskich boiskach, jakie zobaczyliśmy w sobotę, przyszła pora na niedzielne zmagania w Premier League! A w ich ramach ujrzymy między innymi derbową rywalizację Brentfordu z Tottenhamem. No właśnie. A gdzie ujrzeć ją na żywo i w legalny sposób? O tym w poniższej lekturze, do sprawdzenia której zapraszam.

Brentford – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Brentfordu z Tottenhamem dla obu ekip będzie oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2023/24! Dla obu klubów nowa kampania może być trudna, gdyż Brentford póki co musi radzić sobie bez Ivana Toneya, a Tottenham najpewniej lada moment straci Harry’ego Kane’a, który jest już jedną nogą w Monachium. Która z ekip wyjdzie z tych problemów zwycięsko? By się o tym przekonać najlepiej obejrzeć derby Londynu, a odbędą się one 13. sierpnia 2023 roku już o godzinie 15:00 naszego czasu. Jeśli chodzi o transmisję w TV, to niestety w Polsce takiej nie znajdziemy. Gdzie zatem obejrzeć spotkanie Brentford – Tottenham?

Brentford – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Odpowiadając na powyższe pytanie, starcie Brentford – Tottenham będzie można obejrzeć za pomocą streamu online! Taki rodzaj transmisji znajdziecie na internetowej stronie operator Viaplay. Owy stream powinien działać płynnie i w zdecydowanie lepszej jakości, aniżeli pirackie strony zagraniczne. W dodatku opcja z Viaplay jest w 100% legalna i bezpieczna, co również jest zaletą tego operatora. Poniżej dokładniej wyjaśniam, w jaki sposób założyć konto u wspomnianego operatora i tym samym, zdobyć dostęp do streamu online z rywalizacji na Brentford Community Stadium

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brentford – Tottenham

Gdzie oglądać Brentford – Tottenham?

Wychodzi więc na to, że jedynym sposobem na zobaczenie rywalizacji Brentford – Tottenham będzie opcja oferowana przez Viaplay. Operator ten ma dla swoich użytkowników także aplikację mobilną, którą zainstalować można na telefon z systemem IOS lub Android. Stream będzie działał na identycznych warunkach, co w przypadku korzystania z witryny internetowej. Polecam sprawdzić także transmisje live u polskich bukmacherów i rzecz jasna życzę miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze