Brentford – Newcastle: kurs 150.00 za wygrany zakład 1X2

Kieran Trippier podczas spotkania

Przy okazji ostatniej kolejki Premier League w sezonie 2023/24 nowi gracze mogą wziąć udział w specjalnej promocji od Superbet! W jej ramach jesteście w stanie obstawić chociażby wynik meczu Brentford – Newcastle i za trafiony zakład zgarnąć aż 300 PLN bonusu! Zapraszam do sprawdzenia warunków i zasad takiej promocji dla nowych graczy.

baner Superbet na ostatnią kolejkę Premier League

Jeżeli do tej pory nie zakładaliście konta u bukmachera Superbet, to przy okazji ostatniej kolejki Premier League nadarza się doskonała okazja do rejestracji i powalczenia o 300 PLN bonusu! W ramach takiej promocji dla nowych graczy możecie obstawić między innymi starcie Brentford – Newcastle. Jak zagrać wygraną Pszczółek lub Srok po kursie 150.00?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Brentfordu lub Newcastle (38. kolejka Premier League).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Ekipa Newcastle w ostatniej kolejce przegrała z Manchesterem United 2:3, jednak we wcześniejszych starciach spisywała się znakomicie i regularnie wygrywała! Sroki wciąż biją się o europejskie puchary, natomiast Brentford de facto nie gra już o nic, a w poprzedniej serii gier Pszczółki wygrały z Bournemouth 2:1. Polecam skorzystać z najnowszej promocji w Superbet i powalczyć o 300 PLN bonusu za zwycięstwo wybranej drużyny podczas omawianego starcia!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze