Brentford – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Joelinton po wygranym meczu

Gdzie oglądać Brentford – Newcastle? W tym sezonie ligi angielskiej jednym z zespołów gwarantujących najwięcej emocji jest bez wątpienia Newcastle! W ostatnim meczu kampanii 2023/24 ekipa Srok zmierzy się na wyjeździe z Brentfordem. W poniższym tekście opowiem o wszystkich legalnych możliwościach zobaczenia tej batalii na żywo. Przyjemnej lektury.

Brentford – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Zespół Brentfordu w zasadzie przed kilkoma tygodniami zakończył swój sezon 2023/24 i w ciągle trwającej kampanii nie ma już o co grać. Co innego w przypadku Newcastle, które w ostatniej kolejce powalczy jeszcze o awans do europejskich pucharów. Srokom powinno zależeć więc na zwycięstwie za wszelką cenę, a ich batalia z Brentfordem rozpocznie się 19. maja 2024 roku o godzinie 17:00 polskiego czasu. Niestety w tym miejscu mam kiepską informację, ponieważ na żadnym kanale w TV nie znajdziemy transmisji z tego starcia. Nie samą telewizją kibic jednak żyje, a za moment powiem o dostępności streamów online!

Brentford – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Wyżej przedstawione kursy na to starcie obstawicie z poziomu rankingu bukmacherów! Wracając do głównego wątku, w ostatnich latach bardzo popularnym źródłem transmisji stały się tak zwane streamy online, a zatem transmisje puszczane na żywo, tyle że w Internecie. Niestety w przypadku meczu Brentford – Newcastle nie znajdziemy streamów online u legalnych bukmacherów. Będzie można natomiast skorzystać z transmisji u oficjalnego wydawcy Premier League w Polsce. Mowa tu oczywiście o serwisie streamingowym Viaplay, na którym pokazane zostanie starcie Brentford – Newcastle, ale również pozostałe potyczki w ramach 38. kolejki!

Gdzie oglądać Brentford – Newcastle?

Mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście najważniejsze informacje o tym, gdzie oglądać Brentford – Newcastle na żywo. Niestety tylko 2 spotkania ostatniej kolejki Premier League pokazane zostaną na sportowych antenach Canal+. We wszystkich pozostałych przypadkach można będzie skorzystać wyłącznie ze streamu online w Viaplay i podobną sytuację mamy w przypadku opisywanego starcia w Londynie. Polecam nasze pozostałe transmisje u bukmacherów na niedzielę i dziękuję serdecznie za uwagę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze