Gdzie oglądać mecz Brentford – Leeds? Odpowiedź poznasz z poniższego tekstu. W Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania Brentford z drużyną Klicha, czyli kolejnego ważnego starcia dla ekipy Polaka. Leeds walczy o utrzymanie i musi tutaj zdobyć komplet punktów. Czy ta trudna sztuka się uda tej drużynie?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Brentford – Leeds, gdzie oglądać

W niedzielę w Premier League rozegranych zostanie aż dziesięć spotkań, a w jednym z nich Brentford podejmie u siebie Leeds. Naturalnie gospodarze są faworytami w tym starciu, ale nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą zdobyć tutaj trzy oczka. Drużyna Klicha gra z kolei o utrzymanie i potrzebuje trzy punkty. Czy uda się im tutaj wygrać? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Brentford – Leeds!

Brentford – Leeds, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Brentford – Leeds w TV? Spotkania Premier League są pokazywane w Canal+ Sport i jest to ostatni sezon, gdy angielską ligę możemy oglądać w tej telewizji. Od początku rozgrywek spod szyldu 2022/2023 transmisja przejdzie do Viaplay. Spotkanie City z Watford zostanie puszczone w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online!

Brentford – Leeds, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz ? Będzie to możliwe w Canal+ Online, bo razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na tę platformę. Wykorzystując go będziesz mógł z niej korzystać za free przez aż 30 dni. Wszystko opisaliśmy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj go na stronie Canal+ Online
  7. Oglądaj spotkanie Manchester City – Watford
Rejestracja u tego bukmachera nie powinna Ci zająć więcej niż kilka minut. Dzięki temu szybko możesz już obstawić kupon i ubiegać się o voucher do Canal+ Online. Przy okazji sprawdź, jak działają transmisje live u bukmacherów i oglądaj tam mecze!

Brentford – Leeds, transmisja online

Transmisja online z meczu Brentford – Leeds będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online i jest to świetne rozwiązanie np. dla osób, które będą w podróży i będą chciały obejrzeć rywalizację tych ekip. Wystarczy mieć urządzenie z systemem Android lub iOS oraz podłączenie do internetu.

Brentford – Leeds, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w tym starciu ma Brentford, co akurat niespecjalnie nas dziwi. Leeds jednak na pewno może spróbować powalczyć o komplet punktów!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:48.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Brentford - Leeds?

Spotkanie Brentford z Leeds będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Brentford zagra z Leeds?

Brentford zmierzy się z Leeds o godzinie 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze