Brentford – Fulham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.05.2024

Mathias Jensen prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Brentford – Fulham? Jedną z sobotnich atrakcji Premier League będą derby Londynu, a więc rywalizacja Brentfordu z Fulham. Jeżeli interesuje Was to starcie w kontekście obejrzenia na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję w TV lub stream online ze wspomnianej rywalizacji. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów!

Brentford – Fulham, transmisja na żywo w TV

Derbowe starcie Brentfordu z Fulham będzie zaledwie jednym z pięciu meczów, jakie odbędą się na poziomie Premier League w najbliższą sobotę. Obydwa kluby wypełniły już swoje cele na ten sezon, jednak nie oznacza to, że w samym meczu na Gtech Community Stadium zabraknie emocji. Rywalizacja ta ma rozpocząć się 4. maja 2024 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Niestety w tym miejscu muszę poinformować, że transmisji na żywo w TV nie znajdziemy na żadnym kanale. Dostępne będą natomiast legalne streamy online, o których już za moment powiem więcej!

Brentford – Fulham: transmisja i stream online za darmo

Powyżej znaleźliście aktualne kursy bukmacherskie na sobotni mecz w ramach 36. kolejki Premier League. Wracając natomiast do tematu transmisji i streamów online, potyczkę Brentfordu z Fulham będzie można zobaczyć na żywo w sieci. Obecnie platformą na której znajdziemy absolutnie wszystkie spotkania angielskiej ekstraklasy jest Viaplay i nie zmieni się to aż do zakończenia sezonu 2023/24! Właśnie tam odszukamy legalny i bezpieczny stream online z meczu Brentford – Fulham, jednak za miesięczny dostęp do transmisji w Viaplay zapłacić trzeba obecnie 55 PLN. Transmisji nie znajdziemy na darmowych stronach takich jak Superbet TV.

Gdzie oglądać Brentford – Fulham?

Finalnie okazuje się zatem, że derbową rywalizację obejrzymy w Polsce legalnie i bezpiecznie, ale tylko za sprawą jednej platformy streamingowej. W tym przypadku nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w TV na programach Canal+. Jedyną legalną opcją będzie stream online na platformie Viaplay. Podobną sytuację w przypadku meczów ligi angielskiej obserwujemy stosunkowo często. Jeżeli w ten weekend chcecie obejrzeć inne spotkania piłkarskie na żywo, to zerknijcie koniecznie na dostępne transmisje bukmacherów. Powodzenia i mnóstwa emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze