Brentford – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.08.2023

Marc Guehi podczas meczu

Gdzie oglądać Brentford – Crystal Palace? W sezonie 2023/24 dojdzie w sumie do rekordowej liczby derbów Londynu. Kolejnym tego typu pojedynkiem będzie sobotnia batalia Brentfordu z Crystal Palace. Koneserzy Premier League na pewno zechcą zobaczyć to starcie na żywo, a nasza redakcja w poniższym tekście poinformuje, jakie opcje oferuje polski rynek. Zapraszam zatem do zerknięcia.

Brentford – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Pomimo iż spotkanie Brentfordu z Palace nie będzie najbardziej medialnym meczem tego weekendu, to mimo wszystko warto będzie je obejrzeć na żywo! Szczególnie Brentford preferuje ofensywny i ciekawy futbol, a derby Londynu zawsze wiążą się z podwyższoną temperaturą i dodatkowymi emocjami! Starcie, które opisujemy, rozpocznie się w Polsce 26. sierpnia 2023 roku o godzinie 16:00. Próżno jednak szukać transmisji telewizyjnej, gdyż żadna stacja nie ma w ofercie tej batalii.

Brentford – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

A zatem, gdzie oglądać Brentford – Palace? Odpowiedzią na powyższe pytanie jest oferta Viaplay, która to stacja w rozpoczętej już kampanii pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej. Można je oglądać za sprawą transmisji internetowych, czyli tak zwanych streamów online. Dopowiem jeszcze, iż wszystkie te streamy pokazywane są w jakości HD, a w dodatku usłyszycie przy nich polskich komentatorów. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi rodzajami transmisji, to polecam postąpić zgodnie z poniższą instrukcją i cieszyć się streamem online z sobotniej rywalizacji!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brentford – Crystal Palace

Gdzie oglądać Brentford – Crystal Palace?

Derby Londynu będzie można obejrzeć także za sprawą aplikacji mobilnej wspomnianego już operatora Viaplay. Na swój telefon z systemem Android lub IOS bez problemu pobierzecie wymienioną aplikację i po zalogowaniu się na swoje konto, zyskacie dostęp do transmisji z meczu Brentford – Crystal Palace. Bardzo ciekawe spotkania znajdziecie także w transmisjach live u polskich bukmacherów. Zapraszam do sprawdzenia i życzę jak najlepszych wrażeń z oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze