Brentford – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.10.2022

Aubameyang podczas rozgrzewki przed meczem

Gdzie oglądać Brentford – Chelsea? W środę, 19. października odbędzie się kilka ciekawych spotkań w angielskiej ekstraklasie. Do takich na pewno zaliczyć można potyczkę Brentfordu z Chelsea. The Blues mają w Polsce liczne grono fanów, którzy zechcą zobaczyć ich w akcji na Brentford Community Stadium! Zatem gdzie obejrzeć wspomniane zawody i kiedy się one odbędą? Zapraszam do sprawdzenia.

Mecz Brentfordu z Chelsea to zaledwie jedno z pięciu zaplanowanych na środę starć w Premier League. Transmisję ze starcia na Brentford Community Stadium będzie można obejrzeć na żywo w serwisie Viaplay, a jeśli nie macie do niego dostępu, to poniższa instrukcja pozwoli Wam go uzyskać!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Brentford – Chelsea

Brentford – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Potyczka na Brentford Community Stadium będzie jedną z pięciu, zaplanowanych na środę gier w angielskiej Premier League. Powyżej opisałem, w jaki sposób zarejestrować się w serwisie Viaplay, który przecież oferuje transmisję na żywo z meczu Brentford – Chelsea. Spotkanie to rozpocznie się już w środę, o godzinie 20:30 polskiego czasu!

Brentford – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem wyżej, w Polsce stream online z środowych derbów Londynu będzie dostępny na antenie stacji Viaplay. Operator ten w sezonie 2022/23 pokazuje wszystkie mecze angielskiej Premier League, a założenie konta na jego portalu jest więc inwestycją długoterminową! Warto wspomnieć, że proces rejestracji zajmuje dosłownie kilka chwil i jest całkowicie bezpieczny i legalny. Jeśli jesteście ciekawi formy Brentfordu i Chelsea, to przed włączeniem transmisji zachęcam do sprawdzenia naszej zapowiedzi i analizy omawianej potyczki!

Gdzie oglądać Brentford – Chelsea?

Viaplay oferuje swoim użytkownikom szereg możliwości, jeśli chodzi o oglądanie meczu Brentfordu z Chelsea. Omawiane derby Londynu zobaczycie bowiem nie tylko na TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy telefonie z systemem IOS lub Android. Możliwości jest więc naprawdę dużo, co jest tylko jedną z zalet stacji Viaplay! Na koniec zachęcę Was do sprawdzenia rozkładu transmisji u legalnych, polskich bukmacherów – tam również znajdziecie ciekawe mecze na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze