Brentford – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.10.2023

Bryan Mbuemo podczas meczu

Gdzie oglądać Brentford – Burnley? Po zakończeniu zgrupowań reprezentacyjnych, pora na powrót do tak zwanej piłkarskiej codzienności, a więc meczów ligowych! W sobotę wiele gier zobaczymy chociażby w Premier League, a wśród nich ciekawie zapowiadająca się batalia Brentfordu z Burnley. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz legalnie i na żywo? Zapraszam do sprawdzenia szczegółów.

Brentford – Burnley, transmisja na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć na wstępie, w sobotę czeka nas całe mnóstwo interesujących spotkań w ramach 9. kolejki angielskiej Premier League. Być może na pierwszy rzut oka rywalizacja Brentfordu z Burnley nie wzbudza gęsiej skórki na ciele przeciętnego kibica, jednak z uwagi na problemy defensywne obydwu klubów, starcie to może być bardzo ciekawe. Warto zaznaczyć, że rozpocznie się ono 21. października o godzinie 16:00 polskiego czasu, a transmisji w TV niestety na próżno szukać na legalnych kanałach. Warto jednak rzucić okiem na aktualne kursy, które to wyglądają w taki sposób:

Brentford – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to gdzie, na jakiej platformie i z jakiego źródła obejrzeć starcie Brentford – Burnley na żywo? Już spieszę z pomocą i wyjaśnieniami! Prawa to pokazywania gier Premier League w sezonie 2023/24 posiada póki co stacja Viaplay i to oczywiście na jej antenach będziemy w stanie zobaczyć także ten pojedynek. Gorszą informacją jest bez wątpienia ta, że za dostęp do streamu online na platformie internetowej przyjdzie nam dodatkowo zapłacić. Wiernym fanom Premier League ta opcja może się jednak opłacić!

Gdzie oglądać Brentford – Burnley?

Wychodzi zatem na to, że rywalizację Brentfordu z Burnley obejrzymy tylko i wyłącznie w Viaplay. Serwis ten posiada prawa transmisyjne do wszystkich meczów Premier League, w związku z czym nie znajdziemy legalnych i darmowych alternatyw. Oczywiście na końcu wybór odnośnie wykupienia pakietu w Viaplay zostaje w Waszych rękach. Ja mogę zaproponować transmisje live u bukmacherów, bo także tam znajdziecie wiele znakomicie zapowiadających się gier. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze