Dzisiaj czekają nas mecze w ramach 29 kolejki Premier League, gdzie dojdzie m.in. do meczu Brentford – Burnley. Gospodarze zdaniem bukmacherów są faworytami, ale czy uda się im wygrać? Sam fakt, że zagrają na swoim stadionie daje im już pewien komfort. Dotychczas w sezonie 2021/2022 ani jedni, ani drudzy nie grali zbyt dobrze i walczą o utrzymanie. Kto tutaj wygra spotkanie?

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Brentford – Burnley, gdzie oglądać

Brentford dotychczas w 28 meczach zgromadziło zaledwie 27 punktów, co daje tej drużynie jedynie sześć oczek więcej niż 18 Burnley, okupujące strefę spadkową. Trzeba jednak podkreślić, że dzisiejsi goście mają o dwa starcia mniej, a więc będą mieli okazję do nadrobienia różnicy.

Burnley nie jest w komfortowej sytuacji, ale na pewno stać tę ekipę na dobry wynik tutaj. W końcu nie raz ogrywała już zespoły na swoim poziomie, ale w tym wypadku będzie to dość trudne zadanie, bo rywal również gra o utrzymanie.

Brentford – Burnley, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Brentford – Burnley będzie puszczona jedynie w Canal+ Sport 2, ale przecież ten kanał wystarczy, aby obejrzeć starcie tych ekip. Dostęp ma każdy, kto posiada wykupiony pakiet sportowy w Canal+. Warto jednak podkreślić, że telewizja nie jest jedynym sposobem na obejrzenie tego starcia, ale o tym więcej piszemy niżej. Przy okazji możesz skorzystać z typów bukmacherskich od Zagranie i obstawiając zwiększyć emocje z kibicowania!

Brentford – Burnley, transmisja na żywo za darmo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Brentford – Burnley, to nie zapomnij, że dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Całość jest bardzo prosta, a sam proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Brentford – Burnley, transmisja online

Transmisja online z meczu Brentford – Burnley będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. Jedyne co potrzebujesz, to sprawnego internetu, dzięki któremu obejrzysz to starcie.

Brentford – Burnley, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Brentford z Burnley, to warto, żebyś jeszcze zerknął na to, jakie kursy na nie wystawili bukmacherzy, bo te są dość ciekawe.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:36.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Brentford - Burnley?

Starcie Brentford - Burnley możesz obejrzeć w Canal+ Online.

O której Brentford zagra z Burnley?

Mecz Brentford - Burnley zaplanowano na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze