Brentford – Arsenal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.09.2023

Bukayo Saka ustawiający kolegów

Gdzie oglądać Brentford – Arsenal? W środowy wieczór czeka nas wiele emocji związanych z piłką w Anglii, a to za sprawą meczów Pucharu Ligi Angielskiej! Mowa tu między innymi o derbach stolicy pomiędzy Brentfordem, a Arsenalem, o którym to meczu powiemy więcej w poniższym tekście. Dowiecie się z niego, gdzie i w jaki sposób oglądać transmisję i stream z tego spotkania – zapraszam więc do sprawdzenia!

Brentford – Arsenal, transmisja na żywo w TV

W najbliższą środę czeka nas całe mnóstwo ciekawych spotkań w ramach 1/16 finału Pucharu Ligi Angielskiej. Derby Londynu pomiędzy Brentfordem, a Arsenalem zapowiadają się znakomicie i z pewnością nie pożałują ci, którzy zechcą obejrzeć je na żywo. A w jaki sposób to uczynić? Niestety w Polsce nie będzie nigdzie dostępnej legalnej transmisji telewizyjnej. Coraz większa ilość spotkań piłkarskich jest natomiast pokazywana w Internecie i właśnie o tym w poniższym akapicie!

Brentford – Arsenal: transmisja i stream online za darmo

Streamy online, a więc transmisje przeprowadzane przez Internet zyskują na popularności i stanowią coraz większy % rynku transmisji. Także derby Londynu, które zostaną rozegrane 27. września 2023 roku o godzinie 20:45 będą dostępne w sieci. Oczywiście mówimy tu o legalnym i co najważniejsze bezpiecznym streamie online, który znajdziemy w serwisie streamingowym Viaplay. Dodać jednak należy, że taka transmisja nie będzie za darmo, gdyż niestety należy zapłacić za dostęp do oferty. Już teraz warto zaś zerknąć na kursy bukmacherskie dotyczące tego meczu:

Gdzie oglądać Brentford – Arsenal?

Wychodzi zatem na to, że rywalizację Brentfordu z Arsenalem obejrzymy tylko i wyłącznie w Viaplay. Serwis ten posiada prawa transmisyjne do wszystkich meczów Pucharu Ligi Angielskiej, w związku z czym nie znajdziemy legalnych i darmowych alternatyw. Oczywiście na końcu wybór odnośnie wykupienia pakietu w Viaplay zostaje w Waszych rękach. Ja mogę zaproponować transmisje live u bukmacherów, bo także tam znajdziecie wiele znakomicie zapowiadających się gier. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze