Brazylia – Gwinea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.06.2023

Neymar po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Brazylia – Gwinea? Druga połowa czerwca to jeszcze nie czas wakacji dla najlepszych piłkarzy świata! W Europie rozgrywane są przecież eliminacje do Euro 2024, ale także zespołu spoza Starego Kontynentu grają kolejne spotkania. Dla przykładu reprezentacja Brazylii zmierzy się z Gwineą. Czy w Polsce będzie można obejrzeć to spotkanie, a jeżeli tak, to gdzie go szukać? O tym poniższy tekst.

Brazylia – Gwinea, transmisja na żywo w TV

Brazylijczycy po bardzo nieudanym mundialu i kolejnym rozczarowaniu na wielkiej imprezie muszą iść dalej i toczyć kolejne starcia. Już w sobotę, 17. czerwca zagrają oni z Gwineą w ramach meczu towarzyskiego i oczywiście będą gigantycznym faworytem tego zestawienia. Oczywiście w składzie Canarinhos najpewniej dojdzie do kilku zmian, jednak i tak powinni oni gładko rozprawić się z rywalem z Afryki. Niestety meczu tego nie zobaczymy w żadnej stacji telewizyjnej w Polsce.

Brazylia – Gwinea: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie w telewizji, to może w internecie? Streamy online stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób wykorzystuje tego rodzaju transmisje do oglądania gier piłkarskich. Spotkanie Brazylii z Gwineą rozpocznie się punktualnie o godzinie 21:30 polskiego czasu, lecz póki co nie ma żadnych informacji, aby gdzieś dostępny był stream online. Najpewniej mecz ten będzie transmitowany u polskich bukmacherów i to tam warto poszukać transmisji online!

Gdzie oglądać Brazylia – Gwinea?

Jeżeli chcecie poczytać więcej o formie i dyspozycji obu ekip, to zerknijcie na naszą analizę i typy na Brazylia – Gwinea. Wracając natomiast do przewodniej myśli, obejrzenie tego meczu będzie bardzo trudne, gdyż wobec spotkań eliminacji Euro 2024, żadna większa stacja nie zdecydowała się wykupić praw telewizyjnych do tego spotkania. Zainteresowanie najpewniej będzie więc mniejsze, aniżeli wspomnianymi spotkaniami w Europie, jednak warto przeszukać transmisje u polskich bukmacherów. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze