Braterski mecz Polska – Węgry: forBET płaci za każdą bramkę!

W kwalifikacjach do mistrzostw świata reprezentacja Polski zagra dzisiaj z Węgrami. To bardzo ważny mecz bowiem Biało-Czerwoni mogą wywalczyć rozstawienie w barażach. Wiemy, że Polacy na 100 procent będą w nich grać, bo zapewniły im to trzy punkty zdobyte z Andorą. Z okazji dzisiejszego spotkania forBET ma bonus, w którym płaci za każdego gola w meczu Polska – Węgry!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET płaci za gole!

Już dzisiaj, o godzinie 20:45, czeka nas ostatni mecz Polski w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Nasi rodacy tym razem zmierzą się z Węgrami i wcale nie będzie to proste spotkanie dla Biało-Czerwonych. Szczęsny i spółka wystąpią w roli faworytów, bo zagrają na własnym stadionie, a to w przypadku Narodowego zawsze jest dodatkowym atutem. Polacy będą musieli sobie poradzić bez Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka oraz Kamila Glika, ale wiemy, że mamy silne zastępstwa za dwóch ostatnich zawodników z tego grona.

Węgrzy nie mają już szans na kwalifikacje do MŚ, ale to wcale nie oznacza, że odstawią tutaj nogi. Będą chcieli pokazać kibicom, iż potrafią grać w piłkę i spróbują zakończyć eliminacje w dobrym stylu. Warto na pewno sprawdzić, jaki bonus ma forBET, bo bukmacher przygotował bardzo ciekawą akcję promocyjną. W niej płaci za każdego gola, jaki padnie w meczu Polski z Węgrami. forBET wycenił bramki na 10 PLN, więc w przypadku np. zwycięstwa Biało-Czerwonych 3:1 otrzymasz aż 40 PLN bonusu!

forbet baner bonus polska węgry

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji promocyjnej od forBET? To dość proste, bo wystarczy postępować według tej instrukcji:

  • zagraj kupon AKO z minimum trzema typami
  • dokładna stawka to 79 PLN
  • jeden z typów musi być na mecz Polska – Węgry
  • kurs zdarzenia nie może być niższy niż 1.30

Za każdego gola dostaniesz freebet o wartości 10 PLN. Bonus będzie ważny przez 96 godzin i w tym czasie trzeba nim obrócić jednokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Kupon powinien być AKO3 i kurs każdego z typów nie może być mniejszy niż 1.20. Dopiero po tym będzie można wypłacić środki!

Zdjęcie: Pawel Andrachiewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze