Bournemouth – West Ham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.08.2023

Piłkarze WHU po zdobytym golu

Gdzie oglądać Bournemouth – West Ham? W najbliższą sobotę kibice Premier League z pewnością nie będą się nudzić! Wielki powrót najsilniejszej ligi świata oznacza masę ciekawych gier, a fani Bournemouth i West Hamu będą mogli w końcu zobaczyć swoich ulubieńców w grze o punkty. Poniżej znajdziecie natomiast tekst na temat transmisji i streamów online z wymienionego wyżej zestawienia. Gorąco zachęcam do sprawdzenia, gdzie oglądać Bournemouth – West Ham na żywo.

Bournemouth – West Ham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Bournemouth – West Ham to tylko jedna z sześciu zaplanowanych na sobotę batalii w angielskiej Premier League! Przypomnę w tym miejscu, że mówimy o pierwszej kolejce sezonu 2023/24 i całkowicie nowym starcie dla wszystkich drużyn. Młoty podczas okresu przygotowawczego spisywały się nieźle i grały ofensywną piłkę, a na emocje możemy także liczyć w spotkaniu z Bournemouth! A to zostało zaplanowane na 12. sierpnia 2023 roku i rozpocznie się o godzinie 16:00 naszego czasu. Niestety nie znajdziemy nigdzie transmisji w TV. Można będzie natomiast obejrzeć ten mecz za pomocą streamów online!

Bournemouth – West Ham: transmisja i stream online za darmo

Skoro poruszyłem już temat streamów online, to warto się nieco w niego zagłębić. Właśnie w taki sposób obejrzycie bowiem zmagania Bournemouth z West Hamem. Dokładniej rzecz ujmując, internetową transmisję z tego spotkania odnajdziecie w serwisie streamingowym Viaplay, który już od kilkunastu dobrych miesięcy pokazuje spotkania angielskiej ekstraklasy z polskim komentarzem i w jakości HD. Jeżeli chcielibyście skorzystać z legalnej oferty i usługi Viaplay, za pomocą której obejrzycie starcie Bournemouth – West Ham, to poniżej wyjaśniam, w jaki sposób zdobyć dostęp do tego meczu:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Bournemouth – West Ham

Gdzie oglądać Bournemouth – West Ham?

Na koniec artykułu warto wspomnieć o rozwiązaniu dla osób, które w sobotnie popołudnie nie będą miały sposobności skorzystać z komputera, czy laptopa. W takim wypadku warto zainstalować na swój telefon aplikację mobilną Viaplay, gdyż także z jej poziomu bez przeszkód obejrzycie sobotnie zmagania Wisienek z Młotami. Ciekawie wyglądają także transmisje live u polskich bukmacherów. Polecam sprawdzić i życzę wielu emocji przy okazji spotkania 1. kolejki Premier League!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze