Bournemouth – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2022

Son w meczu LM ze Sportingiem

Gdzie oglądać Bournemouth – Tottenham? W sobotę na poziomie Premier League będziemy mogli obejrzeć aż 8 potyczek! Emocji i wrażeń nie powinno być brakować, a interesująco wygląda chociażby zestawienie Bournemouth z Tottenhamem, który będzie chciał wrócić na odpowiednie tory! Gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z tego starcia? O tym w poniższym tekście, do którego zapraszam.

Jak już wspomniałem, mecz na Vitality Stadium będzie jednym z ośmiu, zaplanowanych na sobotę. Spotkanie to będzie transmitowane przez operatora Viaplay i by je obejrzeć, należy mieć konto w podanym serwisie. Jak je założyć i obejrzeć mecz Bournemouth – Tottenham na żywo?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Bournemouth – Tottenham

Bournemouth – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Bournemouth z Tottenhamem będzie dostępne między innymi w TV! Poniżej powiem więcej o dostępnych opcjach na obejrzenie tego meczu, jednak jeśli chcecie zobaczyć je na telewizorze, to wystarczy zarejestrować się w Viaplay zgodnie z powyższą instrukcją, a następnie włączyć Viaplay o godzinie 16:00 polskiego czasu!

Bournemouth – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiecie, w jaki sposób założyć konto w Viaplay i obejrzeć mecz Wisienek z Kogutami na żywo, to warto wspomnieć, że Premier League to nie jedyna, elitarna liga transmitowana na wspomnianej Viaplay! Znajdziecie tam również mecze niemieckiej Bundesligi, czy spotkania europejskich pucharów takich jak Liga Europy, czy Liga Konferencji! Dodatkowo zawsze możecie znaleźć poszukiwane streamy online u polskich bukmacherów – w tym miejscu znajdziecie całą rozpiskę dostępnych transmisji!

Gdzie oglądać Bournemouth – Tottenham?

Mecz Bournemouth z Tottenhamem to ciekawie zapowiadające się spotkanie, które dzięki opcjom Viaplay, obejrzeć możecie na wielu platformach. Mam tu na myśli chociażby telefony z systemem IOS lub Android, laptopy, komputery, czy wreszcie odbiorniki TV z funkcją SMART! Możliwości jest więc naprawdę sporo i niezależnie od tego, którą z nich wybierzecie, z pewnością mecz ten będzie ciekawym widowiskiem. Na koniec zachęcę jeszcze do sprawdzenia niedawnych wyników obu ekip – tu znajdziecie zapowiedź i typy na to starcie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze