Bournemouth – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.08.2023

Piłkarze Tottenhamu po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Bournemouth – Tottenham? W sobotę, jak co tydzień, czeka nas wiele ciekawych spotkań piłkarskich i dotyczy to również Anglii! Jednym ze spotkań 3. kolejki Premier League będzie sobotnia rywalizacja Bournemouth – Tottenham i to właśnie temu meczowi poświęcimy poniższy artykuł. Powiemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć starcie Wisienek z Kogutami w legalny i bezpieczny sposób! Zapraszam do lektury.

Bournemouth – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Oczywiście spotkanie Bournemouth z Tottenhamem to tylko jedno z wielu sobotnich starć w Premier League. Warto jednak wybrać właśnie ten mecz ze względu na bardzo ciekawą i ofensywną grę Kogutów w dwóch pierwszych kolejkach, kiedy to zremisowali z Brentford 2:2 i pokonali Manchester United 2:0. Bournemouth pod wodzą nowego szkoleniowca również gra odważniej, a samo starcie powinno być otwartym widowiskiem! Rozpocznie się ono 26. sierpnia o godzinie 13:30, jednak niestety nie znajdziemy transmisji na żywo w TV.

Bournemouth – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Naturalnym tokiem myślenia jest ten, że jeśli nie obejrzymy danego meczu w telewizji, to być może dostępny będzie stream online. W przypadku starcia Bournemouth – Tottenham, transmisja internetowa będzie oczywiście dostępna i to z legalnego, sprawdzonego źródła. Mowa tu o streamie w serwisie Viaplay, w którym w obecnej kampanii obejrzymy wszystkie starcia Premier League i to z polskim komentarzem, oraz w jakości HD! W jaki sposób znaleźć taki stream z meczu Bournemouth – Tottenham?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Bournermouth – Tottenham

Gdzie oglądać Bournemouth – Tottenham?

Wychodzi więc na to, że jedynym sposobem na zobaczenie rywalizacji Bournemouth – Tottenham będzie opcja oferowana przez Viaplay. Operator ten ma dla swoich użytkowników także aplikację mobilną, którą zainstalować można na telefon z systemem IOS lub Android. Stream będzie działał na identycznych warunkach, co w przypadku korzystania z witryny internetowej. Polecam sprawdzić także transmisje live u polskich bukmacherów i rzecz jasna życzę miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze