Bournemouth – Manchester City: 300 zł bonusu za zwycięzcę meczu w STS

Erling Haaland bijący brawo

W najbliższą sobotę Manchester City postara się dotrzymać kroku Liverpoolowi i ograć na wyjeździe ekipę Bournemouth. Przy okazji tego starcia warto założyć konto u bukmachera STS i zgarnąć aż 300 PLN bonusu za prawidłowe wskazanie zwycięzcy spotkania Premier League! Więcej na temat tej akcji promocyjnej w poniższym artykule.

baner STS na Bournemouth - City

Bukmacher STS przy okazji weekendowych spotkań zaproponował wiele ciekawych akcji promocyjnych, a bonus od niego możecie również odebrać, obstawiając mecz Bournemouth – Manchester City! W zamian za prawidłowe wskazanie zwycięzcy tego starcia zyskać możecie aż 300 PLN bonusu, o czym więcej informacji poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na wygraną Bournemouth lub Manchesteru City.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Oczywiście 99% osób biorących udział w promocji postawi na zwycięstwo Manchesteru City i nie ma co się dziwić! Pomimo niedawnego remisu z Chelsea, mistrzowie Anglii są w doskonałej formie i wygrywają kolejne starcia, ścigając się w wyścigu o mistrzostwo kraju. Ostatecznie jednak zakład możecie obstawić w obydwie strony, a ja życzę już samych trafionych kuponów!

W artykule przedstawiono skrócony opis promocji, a nie pełny regulamin. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji, zajrzyj na stronę bukmachera lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze