Bournemouth – Luton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.12.2023

Piłkarze Bournemouth po zdobytym golu

Gdzie oglądać Bournemouth – Luton? Ekipa Bournemouth w ostatnich tygodniach robi prawdziwą furorę i wygrywa mecz za meczem. Ich gra naprawdę może się podobać, a w najbliższym meczu postarają się podtrzymać znakomitą dyspozycję w rywalizacji z beniaminkiem z Luton. Właśnie to spotkanie omówię w poniższym tekście w kontekście dostępnych transmisji i streamów online. Zapraszam do lektury.

Bournemouth – Luton, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Bournemouth z Luton oczywiście nie będzie jedynym sobotnim meczem w ramach 14. kolejki Premier League. Poza spotkaniem na Vitality Stadium, tego samego dnia odbędą się jeszcze 4 inne starcia w angielskiej ekstraklasie. Jeżeli chodzi stricte o spotkanie Bournemouth – Luton, to rozpocznie się ono 16. grudnia 2023 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety transmisji w TV z tej batalii nie znajdziemy na żadnym kanale w Polsce. Warto jednak sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie, które dają do zrozumienia, że to Bournemouth będzie wyraźnym faworytem.

Bournemouth – Luton: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do rozwiązania, które pozwoli obejrzeć spotkanie Bournemouth – Luton na żywo, będzie nią transmisja w Internecie, inaczej zwana streamem online! Taki rodzaj transmisji zostanie pokazany w serwisie streamingowym Viaplay. Tam do końca 2023 roku znajdziemy jeszcze wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy, w związku z czym kibice Premier League na pewno zainteresują się ofertą tego wydawcy! Niestety w tym miejscu zaznaczę, że dostęp do usług oferowanych przez operatora nie jest darmowy, a uprzednio trzeba zakupić odpowiedni pakiet, który na obecną chwilę kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać Bournemouth – Luton?

Jeżeli nie wiedzieliście, gdzie oglądać Premier League i tę konkretną potyczkę ligi angielskiej, to wychodzi na to, że będzie ona dostępna tylko i wyłącznie na legalnej platformie streamingowej, jaką jest Viaplay. Co prawda 2 spotkania na kolejkę pokazywane są na antenach Canal+, jednak jeżeli chcielibyście mieć dostęp do wszystkich meczów Premier League, to warto zainteresować się właśnie ofertą operatora Viaplay. Ja życzę już jak największych emocji i możliwie najlepszego widowiska podczas meczu Bournemouth – Luton. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze