Bournemouth – Luton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.03.2024

Justin Kluivert pod zdobyciu gola

Gdzie oglądać Bournemouth – Luton? W środę, oprócz spotkań Ligi Mistrzów, kibiców czeka również zaległa, a w zasadzie przerwana batalia w ramach 17. kolejki Premier League. W niej ekipa Bournemouth stawi czoła beniaminkowi z Luton na własnym obiekcie. A gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć ten mecz na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Bournemouth – Luton, transmisja na żywo w TV

Starcie Bournemouth z Luton, które pierwotnie rozgrywane było w grudniu, zostało przerwane na skutek dramatycznej kontuzji Toma Lockyera. Kapitan Luton finalnie doszedł do zdrowia, jednak sam mecz 17. kolejki zostanie powtórzony właśnie w najbliższą środę! Oznacza to, że rywalizacja na Vitality Stadium rozpocznie się 13. marca 2024 roku o godzinie 20:30 polskiego czasu. Nieco później rozpoczną się również spotkania Ligi Mistrzów, a to oznacza, że niestety rywalizacji w ramach ligi angielskiej nie zdołamy obejrzeć na żywo w TV. Istnieją jednak inne dostępna i legalne rozwiązania, w tym streamy online, do których przechodzę!

Bournemouth – Luton: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to gdzie oglądać Premier League w legalny i bezpieczny sposób? Oczywiście w Internecie za sprawą streamów online, które systematycznie zyskują na popularności i uznaniu kibiców w Polsce. W chwili obecnej 100% praw do pokazywania spotkań angielskiej ekstraklasy posiada w naszym kraju Viaplay. To właśnie na jego serwisie streamingowym w sieci odnajdziemy stream online z potyczki Bournemouth – Luton na żywo. Niestety jednak dodam, że w owym serwisie wcześniej wykupić należy odpowiedni pakiet, który wyceniony został na 55 PLN miesięcznie. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na omawiane starcie Premier League?

Gdzie oglądać Bournemouth – Luton?

Przypuszczam, że rywalizacja Bournemouth z Luton głównie zainteresuje oddanych kibiców ligi angielskiej. Jeżeli jesteście jej fanami, to z pewnością wiecie o ofercie Viaplay. Spotkanie na Vitality Stadium, podobnie jak inne starcia tych rozgrywek zostanie pokazane na żywo właśnie w Viaplay i to na owym serwisie streamingowym znajdziemy jedyną legalną i bezpieczną transmisję. Przypomnę jednak, że niestety dostęp do Viaplay jest płatny, a darmowych alternatyw brakuje. Mimo wszystko, życzę jak najlepszego meczu i jak największych emocji w środowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze