Bournemouth – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.03.2024

Adam Smith dośrodkowujący piłkę

Gdzie oglądać Bournemouth – Everton? Walka o utrzymanie w Premier League trwa w najlepsze, a zamieszany w nią jest między innymi Everton, który w najbliższą sobotę zagra na wyjeździe z Bournemouth! O tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo i w legalny sposób opowiem w poniższym tekście. Zapraszam zatem do zapoznania się ze szczegółami!

Bournemouth – Everton, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Bournemouth z Evertonem będzie jednym z ośmiu sobotnich meczów na poziomie Premier League! Wisienki są już niemal pewne utrzymania, zaś Everton wciąż musi walczyć o każdy punkcik. Omawiane starcie rozpocznie się w sobotę, 30. marca 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o możliwości obejrzenia tego starcia na żywo, niestety w naszym kraju zabraknie transmisji w TV. Niektóre spotkania Premier League są pokazywane na sportowych antenach Canal+, jednak zwykle są to starcia z udziałem czołowych drużyn, a do takiego grona Bournemouth i Evertonu przecież nie zaliczymy.

Bournemouth – Everton: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to gdzie oglądać Premier League w legalny i bezpieczny sposób? Oczywiście w Internecie za sprawą streamów online, które systematycznie zyskują na popularności i uznaniu kibiców w Polsce. W chwili obecnej 100% praw do pokazywania spotkań angielskiej ekstraklasy posiada w naszym kraju Viaplay. To właśnie na jego serwisie streamingowym w sieci odnajdziemy stream online z potyczki Bournemouth – Everton na żywo. Niestety jednak dodam, że w owym serwisie wcześniej wykupić należy odpowiedni pakiet, który wyceniony został na 55 PLN miesięcznie. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na omawiane starcie Premier League?

Bournemouth
Mar 30, 2024
16:00
Everton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14:27, 28 marca 2024 14:27.

Gdzie oglądać Bournemouth – Everton?

Starcie Bournemouth – Everton na pewno nie będzie największym hitem tego weekendu, jednak jestem przekonany, że znajdą się kibice Premier League, którzy zechcą obejrzeć mecz na Vitality Stadium. Jeżeli należycie do takiego grona, to legalny i bezpieczny stream online znajdziecie w serwisie Viaplay. Niestety trzeba tam uprzednio zapłacić odpowiednią sumę za miesięczny dostęp do meczów ligi angielskiej. Mimo to życzę jak najlepszego spotkania na żywo i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze