Bournemouth – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2023

Noni Madueke podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Bournemouth – Chelsea? W sobotę mieliśmy przyjemność obejrzeć aż 7 gier w angielskiej ekstraklasie, a w niedzielę czekają nas 2 inne mecze. Na Vitality Stadium miejscowe Bournemouth zmierzy się z Chelsea i to o tych zawodach powiemy więcej w poniższym tekście. Dokładniej rzecz ujmując, podpowiemy gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo. Zapraszam zatem do zapoznania się ze szczegółami transmisji.

Bournemouth – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, batalia Bournemouth – Chelsea to jedno z dwóch niedzielnych spotkań Premier League i rozpocznie się ono jako te pierwsze. Mowa tu zatem o godzinie 15:00 polskiego czasu. Londyńczycy zdają się być faworytami opisywanego starcia, jednak ich forma na starcie kampanii zdecydowanie nie zachwyca i punkty zdobyte przez Bournemouth nie będą wielkim zaskoczeniem. Jeżeli chodzi o możliwości transmisji, to niestety nie znajdziemy tego meczu na żadnym kanale telewizyjnym. Warto więc poszukać wśród streamów online!

Bournemouth – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

A ze streamem online nie będzie już najmniejszego problemu, gdyż w zasadzie wszystkie mecze Premier League podczas kampanii 2023/24 pokazywane są w taki sposób. Zasługa to serwisu Viaplay, który w obecnym sezonie posiada pełnię praw transmisyjnych do angielskiej ekstraklasy i logując się na jego serwisie internetowym, znajdziemy możliwość oglądania każdego spotkania Premier League, a więc także batalii Bournemouth – Chelsea. Oczywiście wszystko to w pełni legalnie i bezpiecznie. Jak skorzystać z takiej opcji i zobaczyć za jej pośrednictwem niedzielną potyczkę na Vitality Stadium?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Bournermouth – Chelsea

Gdzie oglądać Bournemouth – Chelsea?

Wychodzi więc na to, że jedynym sposobem na zobaczenie rywalizacji Bournemouth – Chelsea będzie opcja oferowana przez Viaplay. Operator ten ma dla swoich użytkowników także aplikację mobilną, którą zainstalować można na telefon z systemem IOS lub Android. Stream będzie działał na identycznych warunkach, co w przypadku korzystania z witryny internetowej. Polecam sprawdzić także transmisje live u polskich bukmacherów i rzecz jasna życzę miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze