Bournemouth – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.05.2023

Cucurella podający piłkę

Gdzie oglądać Bournemouth – Chelsea? Na 4 kolejki przed końcem sezonu, zespół Chelsea wciąż może matematycznie spaść z ligi, co dobitnie świadczy o kryzysie w niebieskiej części Londynu. W sobotę The Blues zagrają z inną ekipy z dołu tabeli, a mianowicie z Bournemouth. W poniższym tekście znajdziecie szczegóły odnośnie terminu tego spotkania i dowiecie się gdzie i w jaki sposób oglądać ten mecz na żywo! Zapraszam do sprawdzenia.

Bournemouth – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Jak co sobotę, tak i tym razem, w angielskiej Premier League odbędzie się wiele naprawdę interesujących potyczek, a starcie na Vitality Stadium jest tylko jedną z nich. Zarówno Bournemouth, jak i Chelsea znajdują się w dolnych rejonach tabeli, jednak to The Blues pozostają z 6 porażkami z rzędu, a o przełamanie wcale nie musi być łatwo. Samo spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 6. maja i rozpocznie się ono o godzinie 16:00! Niestety transmisji w TV nie znajdziemy na żadnym kanale, jednak jeśli jesteście ciekawi gdzie oglądać Premier League, to poniżej znajdziecie takie informacje!

Bournemouth – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Odpowiedzią na postawione wyżej pytanie jest oferta operatora Viaplay. Skorzystać z niej powinni wszyscy fani Premier League, bowiem to właśnie w serwisie internetowym wymienionej stacji znajdziemy absolutnie wszystkie potyczki ligi angielskiej. Mecze te pokazywane są w formie streamów online, którym towarzyszy profesjonalny, polski komentarz, a same transmisje pokazywane są w jakości HD! W dodatku jest to w 100% bezpieczna i legalna opcja, co odróżnia Viaplay od pirackich stron zagranicznych. Jak obejrzeć mecz Bournemouth – Chelsea właśnie w Viaplay?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Bournemouth – Chelsea

Gdzie oglądać Bournemouth – Chelsea?

W tym artykule warto wspomnieć także o innych transmisjach online, które to znajdziecie na naszej stronie! A wracając do rywalizacji beniaminka z Chelsea, transmisję z tego meczu będzie można zobaczyć także na smartfonie, czy tablecie. Jeżeli na takim urządzeniu posiadacie system operacyjny IOS lub Android, to bez problemu pobierzecie na nie aplikację mobilną Viaplay i po zalogowaniu się na konto zyskacie dostęp do wszystkich usług tego operatora. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze