Bournemouth – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Dominic Solanke podczas spotkania

Gdzie oglądać Bournemouth – Brentford? Jednym z ośmiu sobotnich spotkań w ramach 37. kolejki Premier League będzie batalia na Vitality Stadium, gdzie miejscowy Bournemouth zmierzy się z Brentfordem! W poniższym tekście przeczytacie o dostępnych opcjach na obejrzenie tego starcia na żywo. Zapraszam zatem do zerknięcia na szczegóły.

Bournemouth – Brentford, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem we wstępie, starcie Bournemouth – Brentford będzie zaledwie jednym z ośmiu sobotnich meczów na poziomie angielskiej Premier League. Faworytami meczu będą gospodarze, którzy pomimo niedawnej klęski z Arsenalem radzą sobie znakomicie u siebie i regularnie wygrywają tu kolejne starcie. Te konkretne zawody mają rozpocząć się 11. maja 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety jednak w naszym kraju nie znajdziemy żadnej transmisji na żywo w TV. Niestety w tym przypadku stacja Canal+ nie pokaże meczu Bournemouth – Brentford na żadnym kanale telewizyjnym. Warto natomiast sprawdzić aktualne kursy bukmacherskie na tę batalię:

Bournemouth – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Skoro wiemy już o transmisji w TV, a w zasadzie jej braku, to pora na temat streamów online, które z biegiem czasu stają się coraz bardziej popularne i coraz chętniej używane! Internetową transmisję z meczu na Vitality Stadium będziemy w stanie znaleźć wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Jeszcze przez pewien bliżej nieokreślony czas Viaplay posiada prawa transmisyjne do wszystkich gier angielskiej ekstraklasy, jednak wymieniona wyżej opcja niestety jest płatna i aby obejrzeć Bournemouth – Brentford na żywo trzeba wykupić odpowiedni pakiet. Darmowe transmisje znajdziemy na Superbet TV, jednak zabraknie tam streamu z tej konkretnej potyczki Premier League.

Gdzie oglądać Bournemouth – Brentford?

Wierni kibice Premier League mają świadomość tego, że dostępność mniej medialnych meczów tej ligi jest dość ograniczona. Prawa transmisyjne do wszystkich potyczek angielskiej ekstraklasy wciąż posiada Viaplay i tylko na tej platformie streamingowej znajdziemy legalną i bezpieczną transmisję z meczu 37. kolejki. Niestety w tym przypadku darmowych alternatyw zabraknie, lecz mimo to polecam zerknąć na wszystkie transmisje u bukmacherów. Powodzenia i dzięki wielkie za lekturę!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze