Bośnia i Hercegowina – Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.10.2023

Cristiano Ronaldo po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Bośnia i Hercegowina – Portugalia? Cristiano Ronaldo przed trzema dniami uczcił swój 200-tny występ w kadrze dwiema bramkami i zapewnieniem reprezentacji awansu na Euro 2024! Tym razem piłkarz Al-Nassr i jego koledzy zagrają na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną, a starcie to zapowiada się bardzo ciekawie. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć to spotkanie na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów!

Bośnia i Hercegowina – Portugalia na żywo w TV

Spotkanie Bośni i Hercegowiny z Portugalią zostanie rozegrane w ramach 8. kolejki eliminacji do Euro 2024! Mówimy tutaj o batalii w grupie J, która to będzie miała bardzo istotne znaczenie dla gospodarzy wciąż bijących się o awans. Portugalczycy są już pewni wyjazdu do Niemczech po wygraniu 7 poprzednich gier w eliminacjach, jednak nawet wobec tego faktu spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie! Jego początek nastąpi 16. października 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to znajdziemy ją bez problemu na kanale Polsat Sport Premium 1.

Bośnia i Hercegowina – Portugalia: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro kwestię transmisji w TV mamy już za sobą, to warto powiedzieć także parę słów na temat streamu online. Mecz ten będzie transmitowany w Internecie i nie mówię tu o pirackich stronach, ale o legalnej transmisji u polskiego operatora. Prawa do pokazywania gier eliminacji Euro 2024 posiada w naszym kraju Polsat i to właśnie na jego platformie, czyli Polsat Box Go będzie można zobaczyć opisywane przeze mnie spotkanie. Dodać jednak należy, że dostęp do serwisu niestety nie będzie darmowy, bo konieczne będzie wykupienie odpowiedniego pakietu. Już teraz możecie jednak zerknąć na kursy bukmacherskie, jeżeli macie ochotę obstawić ten mecz!

Gdzie oglądać Bośnia i Hercegowina – Portugalia?

Wychodzi zatem na to, że spotkanie Bośni i Hercegowiny z Portugalią obejrzeć będzie można na kilku urządzeniach, jednak korzystając z tego samego źródła. Transmisję w TV znajdziemy na Polsat Sport Premium 1, natomiast stream online będzie dostępny w serwisie Polsat Box Go. Gorszą informacją jest ta, że obydwie możliwości są niestety dodatkowo płatne, a transmisji za darmo zwyczajnie brakuje. Na sam koniec artykułu zachęcam do zerknięcia na transmisje u bukmacherów, bo tam znajdziecie szereg ciekawych meczów za free. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze