Borys Mańkowski na FAME MMA 11 – kim jest, skąd się wziął, jaka jest jego kariera? Wiele osób zastanawia się, skąd się wziął Mańkowski i dlaczego jest uważany za faworyta w walce z Parke. Niżej więc tłumaczymy te aspekty, a także kilka innych!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Borys Mańkowski FAME MMA – kim jest?

Kim jest Borys Mańkowski? To już bardzo doświadczony zawodnik, który z KSW związał się w 2010 roku. W przeszłości miał okazję zmierzyć się już z Normanem Parke, ale wtedy wygrał zawodnik z Irlandii Północnej. Teraz więc czas na rewanż. Borys Mańkowski FAME MMA 11 to często wyszukiwane przez ludzi hasło, bo szerszej publiczności może nie być znany, ale zdecydowanie warto przytoczyć jego karierę. Niżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zachęcamy także, żeby sprawdzić opinii o Betclic, w którym obstawisz tę galę!

Borys Mańkowski wzrost, waga, wiek, kariera MMA w UFC

Wbrew pozorom o Borysie Mańkowskim wiemy dość dużo. W końcu to dość znany zawodnik. Mierzy zaledwie 171 centymetrów, co jak na wojownika takiej klasy jest dość mało. Jego waga jest w okolicach 70 kilogramów, chociaż z tym trzeba poczekać do oficjalnego ważenia jeszcze. Jest o trzy lata młodszy od Parke, bowiem Mańkowski ma zaledwie 32 lata. Dotychczas stoczył 37 walk, z czego aż 28 wygrał.

Fame MMA Borys Mańkowski

Walka Borysa Mańkowskiego na FAME MMA 11 wbrew pozorom będzie bardzo ważna dla niego, ponieważ jest to rewanż za porażkę z Normanem Parke. Mańkowski jest tutaj faworyzowany, ale czy będzie w stanie wygrać? Trudno na ten moment to stwierdzić, ale jest to ważne przy typach na sporty walki!

Borys Mańkowski – rywal na FAME MMA 11

Rywalem Borysa Mańkowskiego na FAME MMA 11 będzie Norman Parke. Skoro już wiesz kim jest Borys Mańkowski, to sprawdź także, co warto wiedzieć o Normanie Parke. O tym również pisaliśmy na naszej stronie.

Kariera sportowa poza MMA

Kariera sportowa Borysa Mańkowskiego poza FAME MMA to aż 37 walk. 28 razy wygrał, siedem razy przegrał, a aż 12 razy zwyciężył przez poddanie. Te liczby na pewno robią wrażenie i nic dziwnego, że jest tutaj faworyzowany.

Borys Mańkowski Instagram

Borys Mańkowski dość aktywnie prowadzi Instagrama, na którym obserwuje go wiele ludzi. Dotychczas łącznie zebrał aż 254 tysiące obserwatorów, co robi wrażenie. Pokazuje na IG też część swoich przygotowań do walki.

Borys Mańkowski – żona dzieci

Borys Mańkowski ma żonę, z którą wychowuje dwójkę dzieci, córkę oraz syna. Niewiele wiemy jednak o nich, bowiem Mańkowski stara się o prywatność i nie pokazuje wiele rzeczy z ich życia w przeciwieństwie do innych influencerów.

Borys Mańkowski Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Kursy bukmacherskie na tę walkę są dość ciekawe, bowiem widzimy po nich, iż to Borys Mańkowski na FAME MMA 11 jest faworyzowany. O walkach na FAME MMA Borysa Mańkowskiego wiele nie można powiedzieć, za to patrząc na jego historię w innych federacjach wiemy, do czego jest zdolny. Dlatego też takie właśnie mnożniki wystawione przez operatorów niespecjalnie dziwią.

1/2

Kursy na wygraną w walce Parke - Mańkowski

Betclic
2.30
Norman Parke
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.50
Borys Mańkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Adam Starszynski / PressFocus

FAQ

Kto to jest Borys Mańkowski?

To bardzo doświadczony zawodnik, który związał się wcześniej z KSW, a teraz z FAME MMA.

Kto jest faworytem w walce?

Zdaniem bukmacherów większe szanse ma Borys Mańkowski, ale różnica nie jest aż tak duża.

Zaloguj się aby dodawać komentarze