Gdzie oglądać mecz Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk? Na to pytanie odpowiadamy właśnie niżej. W poniedziałek w Bundeslidze dojdzie do rywalizacji Moenchengladbach z Lipskiem, a więc będziemy mogli w akcji obejrzeć dwie ekipy, które grają ofensywny i przyjemny do oglądania futbol. Warto więc będzie sprawdzić, jak im pójdzie!

baner na moenchengladbach - lipsk
fot. superbet

Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk, gdzie oglądać

W poniedziałek w niemieckiej lidze będziemy świadkami dwóch spotkań, a w jednym z nich Borussia Moenchengladbach zagra z RB Lipsk. Zdaniem bukmacherów wygrać tutaj powinni goście, co akurat nas nie dziwi, bo na papierze faktycznie jest to silny zespół, który z tygodnia na tydzień gra coraz lepiej. Goście mają sporo argumentów po swojej stronie, więc liczymy tutaj na dobre widowisko.

Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk w telewizji? Od początku sezonu 2021/2022 nie ma takiej możliwości, gdyż prawa posiada jedynie Viaplay, a te nie ma swoich kanałów TV. Możesz jednak skorzystać z aplikacji na TV od tej platformy, ale dalej jest to płatne rozwiązanie. Zamiast tego możesz za darmo odpalić starcie tych drużyn w Superbecie!

Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk, transmisja na żywo za darmo

Jak więc oglądać za darmo transmisję z meczu Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk? Będzie to możliwe właśnie w Superbet TV, czyli sekcji telewizyjnej tego bukmachera. Jeżeli nie masz do niej dostępu, to tutaj pokażemy Ci, jak go szybko możesz zdobyć. Cały proces jest bardzo prosty i powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 2 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Przy okazji zerknij na nasze typy bukmacherskie i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania rywalizacji Moenchengladbach z Lipskiem!

Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk, transmisja online

Transmisja online z meczu Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk legalnie będzie do obejrzenia także w aplikacji na telefony z systemem Android oraz iOS, więc masz kilka fajnych opcji, dzięki którym odpalisz to starcie niezależnie do tego, gdzie jesteś. Warto o tym pamiętać i zobaczyć, jak pójdzie tym zespołom!

Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma RB Lipsk. Drużyna gości posiada lepszych zawodników, którzy są w wyższej formie, co naturalnie przekłada się na kursy dostępne u operatorów. Jak wygląda sama oferta? Zakłady na rynek 1X2 prezentują się w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 maja 2022 16:33.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Moenchengladbach - RB Lipsk?

Mecz Moenchengladbach z RB Lipsk będziesz mógł obejrzeć w Superbet.

O której Moenchengladbach zagra z Lipskiem?

Moenchengladbach zagra z Lipskiem już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze