Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.01.2023

Patrick Herrmann, Sven Bender

Gdzie oglądać mecz Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen? Jednym z dwóch niedzielnych meczów, które zostaną rozegrane na boiskach Bundesligi będzie potyczka Borussii Moenchengladbach z Bayerem Leverkusen. Jeżeli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie znaleźć transmisję i stream na żywo.

Pojedynek Borussii Moenchengladbach z Bayerem Leverkusen obejrzysz w aplikacji mobilnej bukmachera Superbet! Dzięki tej możliwości gracze mogą śledzić zmagania Bundesligi poprzez stream online. Co trzeba zrobić, by móc oglądać mecze w Superbet?

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Zaloguj się i zweryfikuj konto
  4. Przejdź do zakładki live
  5. Wybierz mecz z dostępnym streamem live
  6. Przyjemnego oglądania!

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo w TV

Mecz Borussii Moenchengladbach z Bayerem Leverkusen odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2023 o godzinie 17:30. Oba zespoły mają wysokie ambicje, sięgające gry w europejskich pucharach, jednak na ten moment spisują się one poniżej oczekiwań. Jaki wynik padnie w ich bezpośrednim starciu? Jeśli chodzi o transmisję TV, to niestety nie jest ona dostępna, lecz stałą licencję na pokazywanie Bundesligi ma serwis streamingowy Viaplay. Zachęcam też do sprawdzenia, jakie są nasze typy na ten pojedynek.

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen: transmisja i stream online za darmo

Transmisję meczu Moenchengladbach – Leverkusen znajdziesz też w STS, który jest jednym z bukmacherów mających transmisje live. Dzięki STS TV możesz oglądać wszystkie mecze Bundesligi, a jedynym warunkiem, by korzystać za takiej możliwości, jest regularna gra, a konkretnie minimum jeden kupon w przeciągu 24h. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN.

sts tv

Gdzie oglądać Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen?

Mecz Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen obejrzysz w Superbet. Streamy dostępne są w apce mobilnej tego bukmachera, a oferta transmisji jest naprawdę szeroka, bo z czołowych lig europejskich oprócz Bundesligi możesz oglądać jak choćby Serie A, La Ligę czy Ligue 1. Nie trzeba zatem dodawać, że jest to bardzo korzystna opcja, dzięki której warto jest mieć konto w Superbet! Życzę miłego oglądania!

Obrazek w tle: fot. Xin Huashefa/Xinhua/PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze