Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Wolfsburg? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W sobotę w niemieckiej lidze będziemy świadkami rywalizacji Borussii z Wolfsburgiem, a więc kibice zdecydowanie nie powinni narzekać na nudę. Czy Haaland i spółka zgarną tutaj komplet punktów? A może będziemy świadkami niespodzianki.  

baner bvb - wolfsburg superbet
fot. superbet

Borussia Dortmund – Wolfsburg, gdzie oglądać

Borussia Dortmund zagra dzisiaj z Wolfsburgiem w ramach 30 kolejki Bundesligi. Po stronie gospodarzy łącznie zabraknie aż dziewięciu zawodników, a więc są dość mocno osłabieni, ale do dobrej formy powraca Haaland, więc w Norwegu mogą poszukiwać swoich szans. Wolfsburg też nie wystąpi w najsilniejszym składzie, ale braki po stronie gości są o wiele mniejsze. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać spotkanie Borussia Dortmund – Wolfsburg, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bo w poniższym tekście dowiesz się, jak to zrobić za darmo!

Borussia Dortmund – Wolfsburg, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Borussia Dortmund – Wolfsburg będzie puszczona w Viaplay. Komentarz będzie w języku polskim, a samo starcie rozpocznie się o godzinie 15:30. Jeżeli nie masz tej platformy, to możesz skorzystać z naszej współpracy z Superbetem i u tego bukmachera obejrzeć stream online ze spotkania tych drużyn. O tym, jak to dokładnie zrobić, piszemy więcej niżej!

Borussia Dortmund – Wolfsburg, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z STS możesz oglądać mecz Borussia Dortmund – Wolfsburg za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

Jak więc widzisz, jest to bardzo proste i po kilku chwilach możesz się cieszyć transmisją ze spotkania Borussia Dortmund – Wolfsburg w wysokiej jakości i bez opłat. Do tego jak wykorzystasz nasz zakład bez ryzyka, to będziesz mógł obstawić to spotkanie bez martwienia się o wynik rywalizacji!

Borussia Dortmund – Wolfsburg, transmisja online

Transmisja online z meczu Borussia Dortmund – Wolfsburg będzie dostępna w STS TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo te są dość proste: telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu.

Borussia Dortmund – Wolfsburg, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Wolfsburg, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 13:19.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz BVB - Wolfsburg?

Spotkanie BVB z Wolfsburgiem będziesz mógł obejrzeć w Superbecie.

O której BVB zagra z Wolfsburgiem?

Borussia zagra z Wolfsburgiem już o godzinie 15:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze