Borussia Dortmund – Union Berlin: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online

borussia dortmud union berlin gdzie oglądać

Już dzisiaj Borussia Dortmund zmierzy się z Unionem Berlin. Zawodnicy BVB są mocnymi faworytami, a w Polsce posiadają wielu fanów, którzy zastanawiają się, gdzie mogą obejrzeć to spotkanie. Niżej tłumaczymy dokładnie, gdzie jest transmisja i stream online, więc sprawdź te kwestie. Możesz za darmo także zgarnąć bonusy!

Mecz Borussia Dortmund – Union Berlin – gdzie oglądać dzisiaj?

Spotkanie Borussii Dortmund z Unionem Berlin to mecz, który budzi dużo emocji. Polscy fani BVB liczą na kolejne świetne show Haalanda, który ostatnio jest w wysokiej formie. Napastnik Borussii często wyciągał ją z kłopotów. Dlatego też teraz ponownie gra będzie na jego barkach. Wiele osób zastanawia się, gdzie będzie mogło obejrzeć dzisiaj mecz Borussii z Unionem. Jest to dość proste, bowiem transmisja zostanie pokazana w kilku miejscach.

Za darmo będziesz mógł oglądać ten mecz u bukmacherów. W STS kod promocyjny od nas daje gwarancję bonusów i obejrzenia Bundesligi. Co trzeba zrobić?

To wszystko, co musisz zrobić. Po tym dostaniesz dostęp do STS TV, gdzie pokazywane są spotkania topowych lig. Istnieje jeszcze inna móżliwość, ale jest ona płatna. Mowa tutaj o platformie Viaplay.

ZAGRANIE flagi postacie+kwota zestaw-1024x200-English

Borussia Dortmund – Union Berlin: za darmo w Internecie

Mecz Borussii Dortmund z Unionem Berlin będzie do obejrzenia za darmo w internecie. Taką możliwość daje właśnie chociażby STS, który oferuje także ciekawe zakłady. Wszystko to znajdziesz z naszym kodem ZAGRANIE.

Mecz Borussia Dortmund – Union Berlin dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Niestety, ale w tym sezonie meczów Bundesligi nie obejrzysz w TV. Prawa do pokazywania na terenie polski dostało Viaplay, a te transmituje spotkania jedynie poprzez platformę streamingową, nie ma swoich kanałów w telewizji.

Borussia Dortmund – Union Berlin: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczów Bundesligi będzie więc dostępny w kilku miejscach. Wielu bukmacherów oferuje swoje transmisje z topowych lig i obserwuj naszą stronę, żeby być na bieżąco. Tutaj tak jak wspomnieliśmy wyżej, mecz obejrzysz w STS TV, czy Viaplay. Druga z tych opcji jest jednak całkowicie płatna i kosztuje kilkadziesiąt złotych, więc trzeba mieć to na uwadze.

Borussia Dortmund – Union Berlin: zapowiedź meczu

Spotkanie Borussii Dortmund z Union Berlin obejrzysz za darmo w STS, a płacąc w Viaplay. Co jednak jeszcze ciekawego można powiedzieć o tym spotkaniu? Otóż jest ono bardzo ciekawe pod kątem typów bukmacherskich. Niżej przedstawimy kursy na 1X2, które są dość interesujące. Widzimy po nich w końcu, że bukmacherzy widzą faworyta w BVB, ale przecież Union na pewno poszuka swoich szans.

Zdjęcie: Joachim Bywaletz / Xinhua / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze