Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – FC Kopenhaga? Odpowiedź poznasz w poniższym tekście. Już dzisiaj wracają najważniejsze rozgrywki klubowe w piłkę nożną, czyli Liga Mistrzów. Rywalizację w sezonie 2022/2023 zaczniemy od starcia BVB z Kopenhagą. Jak w Champions League poradzi sobie Borussia bez Haalanda?

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – FC Kopenhaga za darmo? Możesz to zrobić m.in. w Polsat Box Go, a niżej piszemy o tym, co trzeba zrobić, żeby dostać darmowy voucher, który rozdaje Fuksiarz. Warto się tym zainteresować, ponieważ dzięki temu będziesz mógł obejrzeć to spotkanie!

  1. Załóż konto z TEGO linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Polsat Box Go
  6. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu
Fuksiarz, polsatbox

Borussia Dortmund – FC Kopenhaga, transmisja na żywo w TV

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać transmisję na żywo w TV z meczu Borussia Dortmund – FC Kopenhaga? Będzie to możliwe na Polsat Sport, a także w Polsat Box Go, które posiada swoją aplikację na telewizory. Możliwości jest kilka i warto wybrać odpowiednią dla siebie – pamiętaj też, że dzięki zakładom bez ryzyka u bukmacherów możesz obstawiać spotkania i nie martwić się o ich wynik!
Oglądaj na żywo w Polsat Box Go!

Borussia Dortmund – FC Kopenhaga: transmisja i stream online za darmo

Skoro już wiesz, gdzie będzie dostępny stream online z meczu Borussia Dortmund – FC Kopenhaga, to zobacz jeszcze, co wiadomo o tym spotkaniu. Będzie to pierwsze starcie rozgrywane w tym sezonie w Lidze Mistrzów. Równolegle Dinamo zagra z Chelsea, a kibice liczą na dobre widowisko w obu przypadkach. Borussia jest tutaj niewątpliwie faworytem, ale czy poradzi sobie z niewygodnym rywalem?

Gdzie oglądać Borussia Dortmund – FC Kopenhaga?

Gdzie oglądać PBorussia Dortmund – FC Kopenhaga? Stream online z meczu BVB z Duńczykami odpalisz na stronie internetowej Polsatu, w aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemem Android lub iOS, a także w aplikacji na TV ze Smart TV. Masz kilka różnych możliwości, z których możesz skorzystać.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Borussii z Kopenhagą?

Spotkanie BVB z Kopenhagą będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Borussia zagra z Kopenhagą?

Rywalizacja tych ekip rozpocznie się o godzinie 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze