Borussia Dortmund – Bochum: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (30.04.2022)

W tę niedziele odbędzie się również spotkanie Borussia Dortmund – Bochum. Zapewne wiele osób szuka informacji, gdzie może obejrzeć to spotkanie i właśnie o tym piszemy niżej. Gospodarze naturalnie są tutaj faworytami, a różnica w kursach jest dość spora, więc na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom!
baner na bvb - bochum od sts
fot. sts

Borussia Dortmund – Bochum, gdzie oglądać

Borussia Dortmund przegrała walkę o mistrzostwo, ale dalej nie wywalczyła jeszcze wicemistrzostwa, ponieważ do tego potrzebuje dwóch punktów. Wygrana z Bochum zapewni Haalandowi i spółce cenne punkty, ale to na pewno nie będzie proste. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Bochum, to niżej Ci pokażemy, jak to zrobić za darmo. Nie musisz się niczym więcej martwić, ponieważ jest to w pełni legalne!

Borussia Dortmund – Bochum, transmisja na żywo w TV

Szukasz informacji, gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Bochum w TV? Takiej możliwości nie ma, ponieważ Viaplay nie posiada swoich kanałów telewizyjnych, a jedynie platformę streamingową. Do tego jeszcze jest to płatne rozwiązanie i nie zawsze działa bez zarzutów. W STS z kolei możesz za darmo obejrzeć spotkanie Borussia Dortmund – Bochum, o czym więcej piszemy niżej!

Borussia Dortmund – Bochum, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online za darmo z meczu Borussia Dortmund – Bochum będzie do obejrzenia właśnie w STS. Zasada działania jest bardzo prosta. Rejestrujesz się u tego bukmachera, przechodzisz do sekcji TV i oglądasz mecz. Co warto jeszcze wiedzieć? Tutaj mamy szczegółową instrukcję:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz Borussia Dortmund – Bochum

Borussia Dortmund – Bochum, transmisja online

Dzięki bukmacherom często mamy możliwość oglądania spotkań za darmo i tak też jest tym razem, bo transmisja online z meczu Borussia Dortmund – Bochum będzie dostępna za free w STS TV. STS świetnie działa nie tylko w przeglądarce, ale także w dedykowanej aplikacji, która jest dostępna i na Androida i na iOS, a więc każdy powinien móc skorzystać bez żadnego większego problemu. Jedyne czego potrzebujesz, to sprawnego internetu, który nie będzie przerywał.

Borussia Dortmund – Bochum, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Borussia Dortmund. Ta na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i oficjalnie zostać wicemistrzem Niemiec. Czy Haaland i spółka wygrają? A może Bochum sprawi niespodziankę? Odpowiedź na pytania poznamy po południu! Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Borussia - Bochum?

Starcie Borussii z Bochum będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której BVB zagra z Bochum?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 15:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze