Już dzisiaj dojdzie do spotkania Borussii Dortmund z Besiktasem. Gospodarze naturalnie są mocnymi faworytami, jednak dobrze wiemy, że niemiecka ekipa jest bardzo nieprzewidywalna. Czy Haaland i spółka zdobędą tutaj trzy punkty? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Borussia Dortmund – Besiktas i sprawdź, czy będzie transmisja w TV lub stream online!

Borussia Dortmund – Besiktas – gdzie oglądać dzisiaj?

We wtorek będziemy świadkami m.in. spotkania Borussii z Besiktasem. Gospodarze dotychczas grali solidnie i dobrze się prezentowali w Champions League. W składzie mają m.in. jedną z największych, młodych gwiazd, czyli Erlinga Haalanda. Norweg regularnie zapewnia kibicom świetne show. Czy tak będzie też tym razem? Tego dowiemy się wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. Zobacz również, jak odebrać bonusy bukmacherskie.

Borussia Dortmund – Besiktas: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Borussii z Besiktasem będziesz mógł obejrzeć jedynie w Polsat Sport. Tak się składa, że ta stacja ma swoją platformę streamingową, do której już możesz dostać dostęp dzięki Fuksiarzowi. Wszystko tłumaczymy niżej.

Borussia Dortmund – Besiktas: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć mecz Borussia Dortmund – Besiktas w TV? Postępuj według poniższej instrukcji, a będziesz mógł to zrobić całkowicie za darmo:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podczas rejestracji podaj kod ZAGRANIE
  3. w ciągu 48 godzin wpłać co najmniej 50 PLN w formie depozytu
  4. na e-mail dostaniesz voucher do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. wykorzystaj go w Polsat Box Go i oglądaj mecz

fuksiarz polsat box go baner

Borussia Dortmund – Besiktas: stream na żywo online

Stream online z meczu Borussia Dortmund – Besiktas najlepiej będzie Ci obejrzeć właśnie na tych platformach. Jedyne co potrzebujesz jeszcze to po prostu dostęp do internetu i nic więcej.

Borussia Dortmund – Besiktas: zapowiedź meczu

Mecz Borussia Dortmund – Besiktas zapowiada się na dość ciekawy i powinien obfitować w wiele goli. Gospodarze na papierze są lepszym zespołem, który powinien po prostu tu sięgnąć po komplet punktów. Czy tak się jednak stanie? Sprawdź kursy na tę rywalizację:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 sierpnia 2022 10:24.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Borussia - Besiktas?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

O której Borussia zagra z Besiktasem?

Rywalizacja Borussii z Besiktasem zaplanowana została na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze