Borussia Dortmund – Bayern Monachium: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 04.11.2023

Thomas Muller, Marco Reus

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium? W sobotę dojdzie do arcyciekawego spotkania Borussii Dortmund z Bayernem Monachium w ramach 10. kolejki Bundesligi. Chcesz obejrzeć Der Klassiker w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna jest jego transmisja oraz stream online.

Borussia Dortmund – Bayern Monachium, transmisja na żywo w TV

Mecz Borussii Dortmund z Bayernem Monachium, czyli Der Klassiker rozegrany zostanie 4 listopada o godzinie 18:30. W ostatnich odsłonach tej rywalizacji górą niemal zawsze byli Bawarczycy, jednak z pewnością ekipa gospodarzy nie da za wygraną i postara się o komplet punktów. Chcesz obejrzeć ten mecz? Transmisja TV nie będzie dostępna. Masz jednak szansę skorzystać ze streamu online, o czym więcej przeczytasz nieco niżej.

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: transmisja i stream online za darmo

Omawiane starcie obejrzysz na żywo w STS TV, który oferuje dostęp do szerokiej bazy streamów online. Co trzeba zrobić, by korzystać z takiej możliwości? Sprawdź:

  1. Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na 24h
  4. Ciesz się stałym dostępem do STS TV
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Stream online dostępny będzie też w Superbet. Tutaj transmisje internetowe dostępne są zupełnie za darmo, ponieważ jedynym wymogiem uprawniającym do korzystania z nich, jest posiadanie aktywnego konta. Załóż je z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj swoje dane i korzystaj z oferty streamów w Superbet TV.

Gdzie oglądać Borussia Dortmund – Bayern Monachium?

Mecz Borussia Dortmund – Bayern Monachium obejrzysz w STS TV. Jeśli chciałbyś jednak obstawić ten mecz u bukmachera, możesz skorzystać z niezwykle atrakcyjnej promocji, dzięki której masz szansę zgarnąć nawet 200 PLN bonusu! Załóż konto z naszym kodem bonusowym ZAGRANIE w ETOTO i zagraj BTTS w meczu Borussii z Bayernem z MEGA KURSEM 200,00! Zasady promocji są bardzo proste: wpłacasz 100 PLN, grasz za 1 PLN singla na bramki z obu stron ze strony promocji, a jeśli wejdzie, zgarniasz wspomniany bonus! Życzę miłego oglądania Klassikera i zielonych kuponów!

MEGA KURS BVB - Bayern ETOTO banner większy

Obrazek w tle: fot. Philippe Ruiz/Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze