Der Klassiker, czyli starcie Borussii Dortmund z Bayernem Monachium, czeka nas już dzisiaj, o godzinie 18:30. Mistrzowie Niemiec podejdą do tej rywalizacji jako faworyci, ale w barwach BVB zagra m.in. Haaland, więc gospodarze również poszukają swoich szans. Komu uda się wygrać i sięgnąć po komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Borussii z Bayernem!

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj dojdzie do rywalizacji Borussii Dortmund z Bayernem Monachium w ramach 14 kolejki Bundesligi. Der Klassiker to niezwykle emocjonująca rywalizacja, która powinna obfitować w wiele bramek. Obie drużyny podejdą do niej osłabione, ale to gospodarze mają większe braki kadrowe. Po obu stronach jednak zobaczymy największe gwiazdy, bo w BVB wystąpi Haaland, a w barwach gości zagra Robert Lewandowski. Zobacz, gdzie obejrzeć mecz Borussii Dortmund z Bayernem Monachium na transmisji live u bukmacherów!

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: gdzie obejrzeć za darmo?

Dzięki transmisjom live u bukmacherów będziesz mógł obejrzeć mecz Borussii Dortmund z Bayernem Monachium całkowicie za darmo. Taką możliwość da Ci m.in. Superbet, z którym współpracujemy. Wystarczy, że:

  1. Założysz konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpiszesz kod ZAGRANIE
  3. Zalogujesz się na konto
  4. Przejdziesz do Superbet TV i obejrzysz mecz
Superbet
Oglądaj Bundesligę za darmo!

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Borussii Dortmund z Bayernem Monachium będzie transmitowane również w STS TV. Tutaj trzeba zagrać jednak jeszcze kupon za minimum 2 PLN. To jedyny warunek dodatkowy, jaki jest stawiany przez tego operatora. Więcej szczegółów:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wejdź na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do STS TV

sts tv

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: stream na żywo online

Najlepsze miejsca do obejrzenia streamu online z Der Klassiker to właśnie transmisje live u bukmacherów. Nie musisz płacić u nich w ogóle za sam stream, może tylko jedynie za zakład, ale przecież jak dobrze wytypujesz, to jeszcze zarobisz.

Borussia Dortmund – Bayern Monachium: zapowiedź meczu

Der Klassiker będzie niosło ze sobą duże emocje i z całą pewnością będzie świetnym widowiskiem. Po jednej stronie boiska pretendenci do tytułu z Haalandem na czele, a po drugiej mistrzowie Niemiec, którzy w składzie mają utytułowanego Lewandowskiego. Z całą pewnością będzie co oglądać, a do tego możesz sprawdzić też kursy u bukmacherów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 12:51.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Borussii z Bayernem?

Spotkanie Borussii z Bayernem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Superbet TV i STS TV.

O której Borussia zagra z Bayernem?

Starcie Borussii z Bayernem zaplanowane zostało na godzinę 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze