Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld: transmisja za darmo oraz stream online. W 26 kolejce Bundesligi dojdzie do starcia dwóch ekip, które prezentują zupełnie inny poziom. Haaland i spółka są ogromnymi faworytami i wiele osób się spodziewa, że BVB tutaj wygra. Czy tak się faktycznie stanie?

borussia, arminia, sts
fot. sts

Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld, gdzie oglądać

Borussia Dortmund  na papierze jest ogromnym faworytem w starciu z Arminią Bielefeld. Haaland i spółka piłkarsko wyglądają o wiele lepiej niż Arminia, ale drużyna Norwega nie może zlekceważyć rywali, co jej się już zdarzyło w tym sezonie. Arminia zagra z Borussią już o godzinie 17:30. Goście są raczej na straconej pozycji, ale spróbują powalczyć o komplet punktów i uciec strefie spadkowej, co wcale nie będzie dla nich takie proste. Czy uda się im tutaj wygrać?

Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld, transmisja na żywo w TV

W polskiej telewizji mecze Bundesligi nie są pokazywane. Wszystko przez to, że Viaplay nie posiada swoich kanałów TV. To spotkanie będziesz mógł za to odpalić w STS, co na pewno warto podkreślić. O szczegółach więcej piszemy niżej, gdzie dowiesz się wszystkiego!

Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld, transmisja za darmo

Transmisję z meczu Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld można oglądać w aplikacji mobilnej oraz w wersji przeglądarkowej STS. Jak dostać dostęp do tych rzeczy?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do sekcji TV

Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld, transmisja online

Przy okazji możesz sprawdzić, jakie są nasze typy na Bundesligę i obstawiając u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania. Zdaniem ekspertów i operatorów większe szanse ma BVB, ale czy to się przełoży na samo  spotkanie?

Borussia Dortmund – Arminia Bielefeld, szanse na zwycięstwo

Kursy dostępne u bukmacherów dość mocno wskazują na to, że to Borussia ma o wiele większe szanse. Niespecjalnie nas to dziwi, ale dysproporcja w mnożnikach jest spora.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 00:32.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld?

To spotkanie zostanie pokazane m.in. w STS!

Jak oglądać za darmo BVB - Arminia?

Zarejestruj się w STS z kodem ZAGRANIE, zagraj bez ryzyka i oglądaj mecz!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze