BOOST w Betclic – sprawdź, czy warto.

bonus betclic

Kolejny podwyższony kurs na mecz Premier League. Czy ten Betclic nas nie rozpieszcza? Jednak każdy z nas liczy na jeszcze więcej! Czym jest BOOST? To nic innego jak topowe kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe. Z nami będziecie na bieżąco, a dzięki poniższemu artykułowi będziecie w stanie postawić najlepszą ofertę na rynku!

betclic kod promocyjny

Jak zagrać?

To niezwykle proste. Wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem naszej strony i przy użyciu naszego kodu promocyjnego – 550PLN. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wystarczy wpisać kod w odpowiednie pole i skorzystać z extra bonusu na start. Oczywiście, jeśli nie macie jeszcze założonego konta na stronie Betclic. Za użycie kodu zdobywacie możliwość wykorzystania funkcji cash-out, dzięki której nie stracicie pieniędzy w przypadku niepowodzenia wytypowanej przez Was drużyny.

Aby skorzystać z Betclic kod promocyjny, kliknijcie baner poniżej.

Jak znaleźć BOOST?

Po założeniu konta w Betclic, wystarczy wyszukać wydarzenia sportowe oznaczone żółtym symbolem. Wtedy możecie być pewni, że kurs na dane spotkanie został podwyższony przez bukmachera i automatycznie staje się korzystniejszy dla gracza.

boost od betclic

Bądź na bieżąco z nowościami na naszej stronie i wypatruj nowych ofert Betclic. Dajemy gwarancję, że od nas dowiesz się o nich najszybciej 🙂 skorzystaj również z naszych analiz i typów – zupełnie za darmo! Wystarczy kliknąć link – GRUPA ZAGRANIE. Powodzenia!

Zaloguj się aby dodawać komentarze