W środę Polska zmierzy się na wyjeździe z Belgią w ramach Ligi Narodów. Ostatnio nasi rodacy pokonali Walię 2:1, ale teraz czeka ich zdecydowanie trudniejsze starcie, bo Belgowie są rozdrażnieni po porażce 1:4 z Holandią. Kto tym razem wygra i polepszy swoją sytuację w tabeli? W BETFAN jest bonus w postaci kursu 25.00 lub 50.00 w zależności od wybranego wariantu!

boost betfan polska gol

Kurs 25.00 lub 50.00 na gole Polski!

Już w najbliższą środę, 08.06.2022, o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się w meczu Ligi Narodów z Belgią. Nasi rodacy zagrają na wyjeździe i zdecydowanie nie są faworytami, co widać zresztą po kursach bukmacherskich. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ pod kątem umiejętności wypadają lepiej, chociaż ostatnio przegrali z Holandią 1:4 i na pewno do rywalizacji z Biało-Czerwonymi podejdą rozdrażnieni.

W BETFAN można wziąć udział w specjalnej akcji promocyjnej i zagrać kurs 25.00 lub 50.00 na gola Polski. W jaki sposób jest to możliwe? To dokładnie opisujemy niżej, ale najpierw zacznijmy od rejestracji konta. Swój profil możesz założyć z poniższego przycisku i odebrać przy okazji specjalne bonusy powitalne. Przy okazji przeczytaj opinie o BETFAN i sprawdź, co o bukmacherze sądzą gracze!

Jak już masz założone konto (pamiętaj, że liczą się te założone w dniach 06.06-08.06), to kolejne kroki, jakie należy zrobić, są dość proste. Wszystko zresztą opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji:

  • Dokonaj depozytu na min. 55 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon za min. 50 PLN, aby móc skorzystać z boosta
  • Nie może to być zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie
  • Jeśli Twój kupon nie wejdzie, to bukmacher zwróci Ci stawkę do 600 PLN
  • Zagraj zakład na specjalne zdarzenie: – po kursie 25.0, jeśli stawiasz, że Polska strzeli dokładnie jednego gola lub po kursie 50.0, jeśli typujesz, że Polska strzeli min. dwa gole 

Musi to być singiel za maksimum 5 PLN. Pamiętaj, że wygrana trafia na konto główne, co na pewno warto odnotować. Dzięki temu nie musisz obracać środkami w żaden sposób, a to na pewno jest na plus. Pamiętaj, że liczy się pierwszy zagrany i rozliczony kupon.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze