Bonusy i promocje bukmacherskie na Euro 2024

euro2024 bukmacherzy

Mistrzostwa Europy 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy – równie skrupulatnie jak piłkarze – przygotowują się do nadchodzącej imprezy. Z pewnością, zarówno nowi, jak i stali typerzy będą mogli skorzystać z interesujących akcji promocyjnych i bonusów. A gdybyś chciał poznać konkrety dotyczące promocji na Euro 2024, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem.

Najlepsi bukmacherzy na Euro 2024

STS
Zakład bez ryzyka do 150 zł (zwrot na konto główne)
Odwiedź STS
Superbet
Tydzień bez ryzyka do 3500 zł
Odwiedź Superbet
LVbet
Darmowy zakład za rejestrację 20 zł
Odwiedź LVbet
Betclic
Zakład bez ryzyka do 50 zł i gra bez podatku
Odwiedź Betclic
ComeOn
Zakład bez ryzyka do 100 zł (zwrot na konto główne)
Odwiedź ComeOn

Bonusy bukmacherskie na Euro 2024

Tak naprawdę bonusy bukmacherskie to jeden z najważniejszych aspektów podczas wyboru “swojego” bukmachera. Każda z legalnie działających firm przygotowuje coś specjalnego – w większości dla nowych, potencjalnych typerów, aby przyciągnąć uwagę tych zainteresowanych obstawianiem. Szczególnie, kiedy na horyzoncie pojawia się Euro 2024, czyli największa piłkarska impreza tego roku. Na co więc mogą liczyć gracze?

Promocje kursowe na Euro 2024

Można być pewnym, że z promocji na Mistrzostwa Europy 2024 nie zabraknie. W ostatnich miesiącach prym w akcjach specjalnych wiodą boosty, czyli promocje kursowe. Dzięki nim gracze mogą skorzystać m. in. z kursu 100.00 czy 200.00 na wskazanie zwycięzcy meczu czy drużyny z golem w danym starciu. Najczęściej takiej akcje oferuje STS czy Superbet i z pewnością tak też będzie podczas Euro 2024.

Warto jednak zaznaczyć, że tego typu akcje pojawiają się tuż przed konkretnymi meczami, bądź w zakładach długoterminowych, jednak najpewniej będą one dostępne i skonkretyzowane na kilka dni, maksymalnie tygodni przed startem mistrzostw oraz wspomnianych konkretnych pojedynków. Bardziej niż prawdopodobne jest także to, że przed każdym meczem Polaków na typerów będzie czekać przynajmniej kilka promocji kursowych. A po więcej informacji na temat najbliższych mistrzostw zapraszam do naszej zakładki z typami na Euro 2024.

Zakłady bez ryzyka na Mistrzostwa Europy

Wśród najciekawszych bonusów bukmacherskich bez wątpienia znajduje się zakład bez ryzyka. Dzięki niemu gracze mogą liczyć na ubezpieczenie kuponu, co oznacza, że nawet w przypadku błędnych typów i porażki, użytkownicy nie pozostaną z niczym. W takim przypadku, kiedy zakład objęty jest cashbackiem, na konto – depozytowe bądź bonusowe (wszystko zależy od bukmachera i regulaminu akcji) – wrócą postawione środki do określonej kwoty. Tego typu promocje na Mistrzostwa Europy 2024 z pewnością się pojawią, bowiem operatorzy wiedzą, że jest to jedna z najlepszych akcji promocyjnych dostępnych obecnie na rynku.

STS zakład bez ryzyka na ME 2024

Jednym z bukmacherów, który oferuje zakład bez ryzyka na ME 2024 jest STS. Bukmacher ten posiada w swojej ofercie powitalnej cashback do 100 PLN ze zwrotem na konto główne! Oznacza to, że nawet jeżeli kupon będzie przegrany, to nie trzeba obracać przyznanych środków, tylko od razu można przeznaczyć je na dalszą grę lub przelać na konto bankowe. Warto jednak zaznaczyć, że oferta dostępna jest dopiero po założeniu konta z kodem promocyjnym, a także po spełnieniu kilku warunków postawionych przez STS. O co konkretnie chodzi? Oto instrukcja:

 1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
 3. Obstaw dowolny zakład, a w przypadku porażki otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN
 4. Cała kwota będzie zwrócona na konto depozytowe (minus 12% podatku)

Cashback na Euro 2024 od TOTALbet

Wśród bukmacherów posiadających w ofercie startowej cashback na Euro 2024, wyróżnić należy także TOTALbet. I co ciekawe, oferuje on aż trzy zakłady bez ryzyka, o łącznej kwocie 333 PLN! Oznacza to, że pierwsze trzy kupony każdego z typerów będą ubezpieczone do maksymalnej stawki 111 PLN. Dzięki temu początek przygody z obstawianiem nie będzie stresujący, bowiem nawet w przypadku przegranej na trzech pierwszych zakładach można liczyć na zwrot. Oczywiście w TOTALbet na starcie również trzeba przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym i spełnić kilka wymogów bukmachera. A jakie konkretnie? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Totalbet z linku https://zagranie.com/goto/totalbet i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład AKO (z przynajmniej dwoma zdarzeniami)
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 111 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony do 111 PLN
 5. Łącznie możesz więc liczyć na 333 PLN zwrotu na konto depozytowe

Zakłady bez ryzyka od Fortuny

Ze specjalnym zakładem bez ryzyka na Euro 2024 wychodzi również Fortuna. Bukmacher ten posiada bardzo podobną ofertę powitalną do TOTALbet, bowiem tutaj również można skorzystać z aż trzech cashbacków, do łącznej kwoty 300 PLN. W tym wypadku zatem na graczy czeka zwrot do 100 PLN z każdego z trzech kolejnych zakładów. I standardowo już, aby skorzystać z akcji, należy założyć konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a także spełnić kilka podstawowych warunków, które zdecydują o przyznaniu bonusu. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis promocji:

 1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
 3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
 4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony do 100 PLN
 5. Łącznie możesz więc liczyć na 300 PLN zwrotu na konto depozytowe

Freebety/darmowe zakłady na Euro 2024

Do najlepszych akcji promocyjnych na Euro 2024 zaliczają się również freebety czy darmowe zakłady. Dzięki nim typerzy będą mogli obstawić przynajmniej jeden kupon za dodatkowe środki przekazane przez bukmacherów na konta bonusowe graczy. Oznacza to, że można liczyć na realny zysk bez jakichkolwiek kosztów własnych. A kto oferuje tego typu promocje?

Superbet freebet na ME 2024

Freebet na ME 2024 znaleźć można między innymi w Superbet. Operator ten posiada naprawdę niezłą ofertę powitalną dla nowych graczy, która przysługuje po założeniu konta z kodem promocyjnym. Wśród promocji każdy typer otrzyma także dostęp do freebetu, który wynosi dokładnie 35 PLN. Aby go otrzymać wystarczy spełnić bardzo podstawowe wymogi dotyczące jedynie wspomnianego kodu oraz wpłaty odpowiedniej kwoty przy pierwszym depozycie. Oto instrukcja:

 1. ałóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 40 PLN i dokonaj jednokrotnego obrotu stawką z kursem całkowitym minimum 1.50
 3. Odbierz freebet o wartości 35 PLN, który zostanie przypisany do Twojego konta bonusowe

Mistrzostwa Europy darmowy zakład od ETOTO

Na tego typu akcję bonusową zdecydowało się również ETOTO. Każdy, kto założy tam konto z kodem bonusowym może liczyć na darmowy zakład na Mistrzostwa Europy 2024. Jego wartość wynosi dokładnie 20 PLN, a skorzystać z niego można wyłącznie w aplikacji mobilnej bukmachera. Jak prezentują się natomiast wymogi, które należy spełnić? Oto instrukcja krok po kroku:

 1. Załóż konto w Etoto z linku https://zagranie.com/goto/etoto i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN, a po kilku minutach na Twoim koncie bonusowym znajdzie się dodatkowe 20 PLN
 3. Freebet dostępny będzie wyłącznie w aplikacji mobilnej, a na jego wykorzystanie będziesz miał 30 dni

Pozostałe bonusy na Euro 2024

Oczywiście, poza boostami kursowymi, zakładami bez ryzyka czy freebetami, na rynku bukmacherskim znaleźć można jeszcze kilka różnych akcji przygotowywanych dla graczy. Wśród nich mogą być miedzy innymi bonusy od depozytu, które polegają na przyznaniu dodatkowych środków na grę po wpłacie danej kwoty. Zwykle zależna jest ona od wysokości pierwszego depozytu, więc poniekąd to typerzy decydują o wysokości przelanej kwoty. Kto oferuje takie bonusy na Euro 2024?

Bonusy od depozytu na ME 2024

Ostatnim rodzajem bonusów bukmacherskich na Euro 2024, który często poszukiwany jest przez typerów jest wspomniany bonus od depozytu. Wśród zakładów bukmacherskich oferujących tego typu akcje w naszym kraju wyróżnia się między innymi Betfan, gdzie na graczy czeka dodatek w wysokości nawet 300 PLN, w bonusie 200% od 1. wpłaty. Oznacza to, że wpłacając maksymalnie 150 PLN, typerzy będą mieli 450 PLN na obstawianie. A jak prezentują się konkretne warunki tej akcji? Oto one:

 1. Załóż konto w Betfan z linku https://zagranie.com/goto/betfan i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN i odbierz 200% bonusu do 450 PLN
 3. Dokonaj jednokrotnego obrotu stawką na dowolnym kuponie, aby odblokować bonus
 4. W celu wypłaty dodatkowych środków, obróć jednokrotnie bonus na zakładzie AKO z kursem całkowitym minimum 3.00

Podobną akcję promocyjną przygotował także LVBET, gdzie nowi gracze mogą skorzystać z bonusu od trzech pierwszych depozytów, na łączną kwotę nawet 2000 PLN. Oczywiście również należy przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym oraz spełnić kilak warunków postawionych w regulaminie. A jak szczegółowo wyglądają wymogi? Oto one:

 1. Załóż konto w LVBET z linku https://zagranie.com/goto/lvbet i wpisz kod ZAGRANIE
 2. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto gracza o wartości przynajmniej 10 PLN
 3. Do konta użytkownika bukmacher doliczy kwotę równą wpłacie, max. do 500 PLN
 4. Następnie suma wpłaconych środków oraz bonusu będzie znajdować się na saldzie bonusowym
 5. Druga wpłata na konto bukmachera o wartości min. 10 PLN, zostanie nagrodzona bonusem 50%
 6. Ponownie suma depozytu oraz bonusu zostanie przeniesiona na saldo bonusowe w celu dokonania obrotu
 7. Trzeci depozyt to po raz kolejny przynajmniej 10 PLN. Następnie saldo bonusowe klienta zostanie zasilone sumą depozytu i bonusu wynoszącego 30% wpłaty
 8. Obrotowi podlega depozyt i bonus
 9. Wszystkie trzy bonusy aktywne będą przez 30 dni od zaksięgowania trzech depozytów

Zaloguj się aby dodawać komentarze