Bonusy na start – ZOBACZ co musisz o nich wiedzieć!

Pieniądze i piłka nożna

Coraz więcej osób zamierza rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem meczów lub szuka nowych miejsc do tego. W tym wypadku dobrze zapoznać się z bonusami na start, które są bardzo popularne i pozwalają zgarnąć więcej środków na grę lub stawiać mecze bez ryzyka. Sprawdźcie kto ma najlepszą ofertę, czym się różnią poszczególne rzeczy i co warto sprawdzić. 

Czym są bonusy na start?

Bonusy na start to nic innego jak pakiet powitalny z rzeczami, które dają bukmacherzy. Ci oferują swoim klientom często różne promocje, mające na celu pomóc im w rozpoczęciu przygody z obstawianiem. W poniższym tekście dowiecie się, co warto sprawdzić, czym różni się bonus od depozytu, a zakład bez ryzyka lub gdzie można zgarnąć ciekawe freebety. Pamiętajcie, że sprawdzamy tylko bonusy u legalnych bukmacherów, więc nie musicie się martwić o to, czy wszystko jest zgodne z prawem. 

Bonus od depozytu na start – co, gdzie, jak?

Pisząc o bonusach na start zacznę od tego związanego z depozytem, gdyż zazwyczaj to on oferuje największy zysk, często wynosi kilka tysięcy złotych. W tym miejscu warto wyróżnić cztery firmy, które charakteryzują się wysokimi bonusami od depozytu. Zaczniemy od STS, gdyż jest najpopularniejszym polskim bukmacherem. Aby zdobyć u niego tę promocję, należy zarejestrować się z kodem ZAGRANIE. Wtedy otrzymacie 100 procent od depozytu do kwoty 1200 złotych. Czyli wpłacając np. 1000 złotych, łącznie na grę macie aż 2000. Aby móc wypłacić środki bonusowe należy obrócić nimi trzykrotnie z kursem minimum 1.91. 

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Drugim bonusem od depozytu, któremu warto się przyjrzeć, jest oferta w BETFAN. W tym wypadku należy podać kod promocyjny 2961PLN. Dzięki niemu zgarniecie 100 procent od depozytu aż do kwoty 2331 złotych. Jest to nowa oferta, o której pisaliśmy już ostatnio i warto się jej bliżej przyjrzeć. Dostępne środki bonusowe są jednymi z największych na rynku w naszym kraju. Kilka słów wypada również powiedzieć o Fortunie, gdzie można zgarnąć 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu. Należy zarejestrować się z kodem promocyjnym 2230PLN. W tym wypadku, aby móc wypłacić swoje środki bonusowe należy najpierw obrócić nimi czterokrotnie. Ważne jest to, że oferta jest ograniczona czasowo i trzeba to zrobić w ciągu 30 dni. W innym wypadku nie będziecie mogli wypłacić bonusu na swoje konto. 

Bonusy na start w forBET

Mówiąc o bonusach na start i tym związanym z depozycie nie sposób pominąć forBET. W tym wypadku mówimy o 100 procentach od depozytu do kwoty 2080 złotych. Nie dość, że ten bukmacher ma naprawdę wysoki bonus, to jeszcze warunki, jakie stawia swoim użytkownikom związane z obrotem, również są przyjazne. W tym wypadku mówimy o czterokrotnym obrocie na kuponach, które mają kurs minimalny 2.00. Przy czym firma zaznacza, że jeżeli są to zakłady AKO, to kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20.

 

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:
pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Bonusy na start – czym są zakłady bez ryzyka?

Gdy mówimy o bonusach na start i kierujemy się zakładami bez ryzyka, to zazwyczaj chodzi nam o kupony, gdzie nie musimy martwić się o wynik. W przypadku porażki bukmacher zwraca całą stawkę, jaką gracz postawił. Wygląda to całkiem przyjaźnie, więc sprawdźmy, kto oferuje najwyższe zakłady bez ryzyka. W tym miejscu warto wyróżnić Betclic, gdzie jest to aż 550 złotych. Zdobyć ten bonus możecie z naszym kodem promocyjnym 550PLN. W tym wypadku, gdy przegracie, to cała kwota wraca na konto bonusowe, gdzie należy nią obrócić sześciokrotnie po kursie minimalnym 2.00. 30

Ciekawie to wygląda również w BETFAN. Kod promocyjny do tego bukmachera już znacie, ale warto wspomnieć, że bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka wynosi tutaj aż 600 złotych. Warto też wyróżnić to, że jest on zwracany na konto depozytowe, skąd można od razu wypłacić. To jest dość rzadko spotykane w świecie bukmacherskim i niewątpliwie należy tę firmę za to wyróżnić.

Ostatnim z bukmacherów, który należy wyróżnić za wysoki zakład bez ryzyka, jest LV BET. Ten bukmacher nie cieszy się wysokim miejscem w naszym rankingu, ale akurat ten bonus na start warto wyróżnić. Kwota, jaką firma oferuje swoim klientom, wynosi aż 333 złote. A jak wyglądają warunki? Po zrobieniu trzeciej wpłaty otrzymacie zakład bez ryzyka, robiąc depozyt należy zaznaczyć okno z tą opcją. Warto pamiętać, że obejmuje on jedynie kupon z kursem minimalnym 1.75. 

Grupa

Jakie są ciekawe freebety dostępne w ramach bonusów na start?

Ostatnim z ciekawych bonusów na start, który warto wyróżnić, są niewątpliwie freebety. Darmowe zakłady oferowane przez bukmacherów to coś, na co dobrze zerknąć, gdyż daje to możliwość przetestowania oferty firmy bez obstawiania swoimi środkami. W tym wypadku ponownie na wspomnienie zasługuje STS. Najpopularniejszy, polski bukmacher nowym klientom daje freebet wysokości 49 złotych. To duża kwota i daje swobodę w sprawdzeniu tego, co bukmacher oferuje.

Ciekawie to wygląda również w BETFAN. W tym wypadku możemy mówić o nieco mniejszym freebecie, gdyż ten wynosi 30 złotych, ale dalej jest to duża kwota i warta sprawdzenia. Sami bukmacherzy nie stawiają większych wymagań odnośnie warunków dotyczących ściśle tych dwóch bonusów. Co ciekawe, inne firmy też mają to w swojej ofercie. Na koniec warto wspomnieć o Fortunie. Ta również posiada ciekawe bonusy na start, a w przypadku freebetów swoim klientom oferuje 20 złotych. Te są dostępne z kodem promocyjnym 2230PLN. 

Co warto jeszcze wiedzieć o bonusach na start?

Na koniec warto więc podsumować, co już wiecie o bonusach na start. Zdecydowanie największą ofertę posiadają STS i BETFAN, ale poszczególne rzeczy dobrze też sprawdzić w forBET, Betclic, czy Fortunie. Ostatnia z tych firm być może nie ma największych promocji, ale w każdej dziedzinie wygląda przyjaźnie dla klientów. Co ciekawe, warto również wspomnieć o forBET i MaxiZysk. Ten bonus sprawi, że Wasza wygrana zostanie podwojona. Więcej o tym dowiecie się w tekście poświęconym temu bukmacherowi.

Zaloguj się aby dodawać komentarze