W listopadzie czeka nas kolejna gala KSW, tym razem sygnowana numerem “56”. W ramach niej w klatce zobaczymy m.in. Tomasza Narkuna, a już teraz możecie przeczytać o bonusie na KSW 56, który jest do zdobycia z naszym kodem promocyjnym w Fortunie, dzięki czemu będziecie mogli zgarnąć dodatkowe środki na grę i przygotować się do walk!

Co wiemy o KSW 56?

Za nim przejdziemy bezpośrednio do bonusu na KSW 56, to wypadałoby napisać kilka słów o samej gali, jakie walki nas czekają, gdzie można obstawić i kiedy to wszystko będzie miało miejsce. KSW 56 zostało zaplanowane na 14 listopada. Niestety z powodu aktualnej sytuacji w naszym kraju, widowisko odbędzie się bez udziału publiczności. Same walki natomiast będzie można obejrzeć w internecie, gdzie są dostępne m.in. na stronie KSW i być może w ramach telewizji w Fortunie

Nie poznaliśmy jeszcze co prawda pełnej karty walk, ale już teraz wiemy, że w klatce zobaczymy m.in. Tomasza Narkuna, Roberto Soldica oraz Karolina Owczarz. Pierwsza dwójka ma bilans 17-3, a Owczar 3-0. Sama ta trójka zawodników sprawia, iż gala zapowiada się bardzo emocjonująco, a nie poznaliśmy jeszcze przecież wszystkich osób, które powalczą tego wieczoru. Przygotowując się do obstawiania gali, możecie nie tylko zgarnąć bonusy w Fortunie, ale również sprawdzić nasze typy na sporty walki, w ramach których eksperci Zagranie oferują czytelnikom za darmo analizy przedmeczowe i propozycje gotowych kuponów. 

Czym jest bonus na KSW 56?

Omawiając bonus na KSW 56 sprawdzimy ofertę powitalną w Fortunie. Ten bukmacher postawił na dość duży pakiet startowy dla nowych klientów. Ten do zdobycia jest z naszym kodem promocyjnym 2230PLN. Niżej przedstawię co trzeba zrobić, żeby go zdobyć, a także wspomnę o warunkach dotyczących obrotu, a tutaj jedynie wymienię, co on oferuje. Podając wspomniany kod podczas rejestracji, zgarniecie:

 • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
 • 210 złotych zakład bez ryzyka
 • 20 złotych darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak zgarnąć bonus na KSW 56?

Wspomniany wyżej bonus w Fortunie możecie otrzymać podając kod 2230PLN podczas rejestracji. Sam proces zakładania konta jest prosty i nie powinien zająć Wam wiele czasu. Przejść do rejestracji możecie bezpośrednio z tego miejsca, gdyż strona przekieruje do odpowiedniego okienka. W nim trzeba podać kilka podstawowych informacji, jak:

 • pseudonim
 • hasło
 • pin kod
 • adres e-mail
 • imię
 • nazwisko

Oprócz tego będziecie musieli podać również telefon komórkowy i PESEL. Jest to potrzebne w celu weryfikacji Waszego konta – bez niego nie otrzymacie pełnego dostępu do niego, w tym  do bonusów na KSW 56, czy możliwości wypłaty pieniędzy. Przechodząc do rejestracji bezpośrednio z naszego linku, kod promocyjny powinien się sam uzupełnić. Pamiętajcie jednak, żeby sprawdzić, czy w odpowiednim polu macie go wpisany. 

Na samo zweryfikowanie konta macie 28 dni, ale sam proces trwa zaledwie kilka lub kilkanaście godzin, gdyż wystarczy jedynie przesłać zdjęcie lub skan dowodu tożsamości i czekać na pozytywną decyzję bukmachera. Warto to jednak zrobić odpowiednio wcześniej, żeby móc odebrać swoje bonusy na start, o których wspominałem wyżej. To sprawi, że przygotowując się do obstawiania samej gali, będzie można skupić się już tylko na typowaniu walk, a tych będzie dużo. Trzeba też pamiętać, że wszyscy bukmacherzy wymagają zweryfikowania konta, aby móc wypłacić swoje środki z kont.

szybka rejestracja w Fortunie

Jakie są warunki obrotu przy bonusie na KSW 56?

Mówiąc o warunkach obrotu bonusu na KSW 56 chodzi o pakiet promocyjny w Fortunie. W tym wypadku można mówić o przyjaznym podejściu do klienta, gdyż wymagania stawiane przez bukmachera nie są wcale duże. Trzeba w ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność depozytu, jaki wpłaciliście na starcie. Pamiętajcie jednak, że w ciągu pierwszych czterech dni należy od wpłaty należy zagrać zakład. Kupony, jakie są uwzględniane w tym obrocie, to te z minimum trzema zdarzeniami i kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.60. Jeżeli spełnicie te warunki, to bukmacher przyzna Wam bonus wysokości pierwszego przelewu, do wspomnianej wyżej kwoty maksymalnej 2000 złotych. 

Taki bonus można później wykorzystać m.in. właśnie na KSW 56. Natomiast jeżeli nie jesteście pewni walk, to możecie skorzystać z kuponu bez ryzyka, gdyż w przypadku porażki, bukmacher zwróci Wam środki w formie bonusowej, a te mają podobne wymagania dotyczące obrotu. Co więcej, jeżeli zweryfikujecie swoje konto, to Fortuna da Wam kolejny bonus. Tym razem mowa o 20 złotych, ale te zostaną przyznane w formie punktów FKP, czyli “walucie”, jaką posługuje się ta firma.

Czy są dostępne inne bonusy na KSW 56?

Na ten moment trudno jeszcze mówić o dedykowanej ofercie bonusowej na KSW 56, jednak ta prawdopodobnie pojawi się przed samą galą. Jednak już teraz Fortuna oferuje też szereg promocji dla stałych graczy. Jedną z nich jest happy hours, które wcześniej było dostępne w wybranych porach, a teraz prawie cały czas. Grać bez podatku możecie 24 godziny na dobę w przypadku oferty przedmeczowej oraz od 10:00 do 22:00 w przypadku obstawiania kuponów na live. Trzeba jednak spełnić pewne warunki, a do nich zaliczają się:

 • zagranie kuponu przez aplikację mobilną lub stronę internetową
 • kupon z minimum trzema zdarzeniami
 • kurs minimalny każdego z nich to 1.30

Jak więc widzicie, warunki, jakie stawia bukmacher, nie są zbyt wymagające, a sama oferta bardzo przyjazna klientom. W końcu gracze mogą obstawiać w tym wypadku kupony bez płacenia podatku – ten za nich pokrywa bukmacher. Sama wygrana wtedy zwiększa się aż o czternaście procent. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o większej liczbie takich akcji promocyjnych lub bonusom dedykowanym na KSW 56, to obserwujcie naszą stronę Zagranie, gdyż będziemy informować na bieżąco.

👉 Kiedy odbędzie się gala KSW 56?

Gala sportów walki KSW 56 została zaplanowana na 14 listopada tego roku. Co prawda prawdopodobnie zostanie zorganizowana bez udziału publiczności, jednak warto pamiętać, że walki można obejrzeć w internecie.

🎁 Czy są dostępne jakieś bonusy na KSW 56?

Na KSW 56 można wykorzystać m.in. bonus startowy w Fortunie. Ten oferuje m.in. bonus od depozytu aż do 2000 złotych. Całość jest dostępna z naszym kodem promocyjnym, który należy podać podczas rejestracji.

🍀 Gdzie znajdę typy na KSW 56?

Jeżeli szukasz typów na KSW 56, analiz przed galą, czy po prostu gotowych kuponów, to możesz sprawdzić nasze typy dnia, w ramach których eksperci przygotowują właśnie takie treści dla czytelników.

Zaloguj się aby dodawać komentarze