Nadszedł dzień dzisiejszy! Już dzisiaj o godz. 18:00 w Sankt Petersburgu reprezentacja Polski zmierzy się w swoim pierwszym meczu na Euro 2020 ze Słowacją. Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale czy uda nam się odnieść zwycięstwo? Bukmacherzy przygotowali szereg różnych promocji. Podwyższone kursy, super zyski, bonusy, freebety – jest w czym wybierać! W tym tekście zawarłem wszystkie najlepsze naszym zdaniem promocje bukmacherskie na mecz Polski ze Słowacją. Odbierz specjalne kody oraz bonusy i typuj dzisiejsze spotkanie!

W tym miejscu sprawdź wszystkie aktualne oferty powitalne u polskich bukmacherów -> bonusy bukmacherskie oraz zobacz nasze typy i kursy na mecz Polski ze Słowacją!

Bonusy na mecz Polski ze Słowacją

Kurs 30.00 na zwycięstwo Polaków w Superbet

 1. Zakładasz konto w Superbet z linku: https://zagranie.com/go/superbet – Kod promocyjny: ZAGRANIE
 2. Stawiasz pierwszy kupon po rejestracji.
 3. Trzykrotny obrót – pierwszy depozyt minimum 50 PLN.
 4. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 5. Na kuponie musi znajdować się typ na wygraną (zakład z grupy „1 albo 2” lub „Super Mecz – SM-1 albo SM-2”) Polski.
 6. Bonus to powiększony kurs w wysokości 30.00 na wygraną Polski w regulaminowym czasie gry z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu to 10 PLN.
Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo Polski w regulaminowym czasie gry po regularnym kursie w ofercie (np. 1.92) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 283,28 PLN.
Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
 • Stawka klienta = 10 PLN – 1.2 PLN (12% podatku) = 8.8 PLN
 • Kurs na zwycięstwo Polski = 1.92
 • Bonus w postaci powiększonego kursu = 30
 • Kwota wygranej za kupon = 8.8 PLN * 1.92 = 16,89 PLN
 • Kwota bonusu = 10 PLN *30 = 300 PLN – 16,89 PLN = 283,11 PLN
6. Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 PLN, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 PLN.
7. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup). Zasady obrotu:
 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80.
 • Bonus można wykorzystać na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30.
 • Bonus można wykorzystać na zakłady systemowe tylko wtedy, gdy łączny kurs na najmniejszą kombinacje wynosi co najmniej 1.80.
 • Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo („live”), które znajdują się w ofercie Organizatora.
Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.
superkursy

Dwie bramki Polaków = wygrana na kuponie w Superbet

Specjalna oferta na mecze z udziałem Polski, zwiększa Twoje szanse na wygranie kuponu w jeszcze prostszy sposób! Wystarczy, że postawisz zakład na Polskę na wybrane rynki, a jeśli nasza reprezentacja zdobędzie przynajmniej dwa gole w meczu, my rozliczymy Twój kupon jako wygrany!

W jaki sposób wziąć w niej udział?

 • Postaw dowolny kupon przedmeczowy na wygraną albo wygraną lub remis Polski (Mecz – 1,2,1X,X2 / Super Kursy – 1,2,1X,X2).
 • Jeśli reprezentacja Polski strzeli w dowolnym momencie spotkania dwa gole – niezależnie od wyniku końcowego, my rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

POLKA GUUUROM W BETFAN

Wszyscy, którzy zagrają (za dokładnie 99 zł) na zwycięstwo Polski w spotkaniu ze Słowacją w ramach kuponu AKO (min. 3 zdarzenia i kurs łączny co najmniej 4.0), nie będą musieli martwić się o powodzenie biało-czerwonych – niezależnie od rezultatu na boisku zakład zostanie rozliczony jako wygrana! Naszym zdaniem warto skorzystać z tej promocji, ponieważ Twój zakład będzie bezpieczny, a Ty na spokojnie zajmiesz się oglądaniem meczu!
Link do rejestracji w BETFAN
bonus betfan na euro 2020

Kurs 10.00 na zwycięstwo Polaków

Jeśli ktoś założy konto w BETFAN z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/betfan między 11.06 (godz. 16.00) a 14.06 (godz. 18.00) może zagrać na zwycięstwo Polski nawet po kursie 10.00! Maksymalna stawka wynosi w tym przypadku 10 zł, a jeśli kupon zakończy się powodzeniem, pieniądze trafią od razu na KONTO GŁÓWNE. Można będzie więc przeznaczyć te środki na dalsze obstawianie lub je wypłacić.

Warunkiem do zagrania, oprócz rejestracji, jest zrobienie pierwszego depozytu na minimum 60 zł. Oznacza to, że nowy gracz dostanie dodatkowo freebet 50 zł z oferty powitalnej, a po zagraniu za 10 zł na podwyższony kurs, pozostałe 50 zł depozytu będzie mógł przeznaczyć na zakład bez ryzyka w ramach CASHBACK 600. Podsumowując: dzięki wpłacie 60 zł gracz nie straci żadnej korzyści, a wręcz zyska AŻ TRZY na start!

Bezpieczne 100 PLN LIVE w STS

Najpierw załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka. Zapisz się do akcji, klikając przycisk WEŹ UDZIAŁ na stronie STS. Następnie musisz wytypować kupon na mecz Polska – Słowacja z oferty na żywo. Dzięki temu otrzymasz bonus na 50% wartości stawki do 100 PLN w razie niepowodzenia! Jeśli Twój zakład okaże się trafiony, to na Twoje konto powędruje cała wygrana! Jeśli zakład nie siądzie to otrzymasz zwrot 50% stawki (po odjęciu podatku) do 100 PLN na konto bonusowe nawet następnego dnia po spełnieniu warunków promocji! Możesz zagrać singla lub kupon typu AKO!
Bonus na polska słowacja sts

MaxiZysk w Forbet na mecz Polski ze Słowacją

Jedyne, co musisz zrobić, żeby zgarnąć mnożnik wygranej, to wpłacić depozyt (min. 20 PLN), który automatycznie zostanie objęty promocją. MaxiZysk możesz wykorzystać przez 48 godzin na kupon z 4 zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo: pamiętaj, aby min. 1 zdarzenie pochodziło z oferty na Euro 2020! Jesteś gotowy na piłkarskie emocje? Typuj już teraz!

Zasady:

 1. Gracze, którzy wpłacą środki dnia 14.06.2021, w godz. 00:00 – 23:59 otrzymają mnożnik MaxiZysk dla kwoty do 200 PLN.
 2. Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 PLN.
 3. Mnożnik przysługuje dla kwoty do maksymalnie 200 PLN, czyli za depozyt powyżej 200 PLN gracz otrzyma MaxiZysk dla kwoty 200 PLN.
 4. Zysk z kuponu zostanie pomnożony 2-krotnie.
 5. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 PLN.
 6. Po wybraniu MaxiZysku z listy należy nim zagrać JEDNOKROTNIE – CAŁĄ KWOTĄ (jeden kupon). Kuponem AKO z min. 4 zdarzeniami – kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.
 7. Minimum jedno zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty na Euro 2020.
 8. Stawka kuponu z MaxiZyskiem musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk.
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

20000 PLN do zgarnięcia w TOTALbet

Wytypuj poprawny wynik spotkania Polska vs Słowacja i otrzymaj 20 000 w gotówce na saldo główne! Zasady: Postaw kupon single lub AKO za stawkę min. 20 PLN. Na kuponie musi znajdować się dokładny wynik meczu Polska – Słowacja. Jeśli trafisz poprawnym wynik, otrzymasz 20 000 PLN do podziału! Promocja trwa do 14.06.2021 do godziny 18:00. Jeśli jeszcze nie masz konta w Totalbet, to załóż je już teraz z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/totalbet/, dzięki czemu zgarniesz bonus od depozytu do 5000 PLN oraz darmowe zakłady do 50 PLN i weźmiesz udział w konkursie o 20000 PLN!

polska słowacja bonusy

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu

Skorzystaj z zakładu bez ryzyka 50% do 500 zł (zwrot na konto główne – można od razu wypłacić)! Warunki cashbacku (zwrot na depozyt) są proste:

 • Zakładasz konto z linku: REJESTRACJA W FUKSIARZ. Konieczna będzie prawidłowa weryfikacja numeru telefonu.
 • Wpłacasz środki na konto główne (minimum 20 PLN – bardzo ważne, aby uruchomić cashback) i zawierasz swój 1. zakład, który będzie ubezpieczony w razie porażki.
 • Jeśli chcesz wykorzystać cashback do maximum możliwości i otrzymać najwyższy możliwy zwrot, postaw swój pierwszy zakład za równo 1137 złotych. Twój kupon musi zawierać co najmniej 2 zdarzenia, a wszystkie z nich powinny mieć kurs min. 1.2 na zdarzenie. Prostszych warunków nie znajdziesz nigdzie indziej!
 • Jeśli Twój kupon okaże się trafiony, zgarniasz bardzo wysoką wygraną. W przypadku porażki, otrzymujesz cashback do 500 złotych. Środki wracają na Twoje konto i nie są objęte żadnymi wymaganiami obrotowymi. Kasa należy do Ciebie!
 • Wymagania kursowe i stawki: minimum 20 PLN, co najmniej 2 zdarzenia – każde z kursem przynajmniej 1.20!

50 złotych za każdy gol Polaków w Totolotku

Totolotek zapowiadał, że przygotuje dedykowane promocje na mecze Polaków i tak też się stało. Za każdy gol reprezentacji Polski możecie otrzymać dodatkowe 50 PLN bonusu. Zasady są proste, wystarczy, że:

 • zalogujesz się na swoje konto,
 • w dniu meczu tj. 14.06.2021 postawisz kupon zawierający zakład z typowaniem “POWYŻEJ+/PONIŻEJ- 2,5” typy “3+” lub “0-2” na mecz Polska – Słowacja,
 • minimalna stawka zakładu to 101PLN

Bez względu na to, czy kupon będzie trafiony, czy też nie, za każdy gol Biało-Czerwonych dostaniesz 50 PLN bonusu. Ten jest przyznawany w postaci kodu, który zostanie wysłany sms-em na numer telefonu podany podczas rejestracji. Załóż konto z poniższego baneru już teraz:

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fot. z okładki: Piotr Matusewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze