Już w sobotni wieczór czeka nas kolejna polsko-polska wojna. Starcie dwóch rodzimych ciężkich, którzy w przeszłości byli pretendentami do tytułów w królewskiej dywizji. Teraz, jak określają ekspercki, zawalczą o być albo nie być na światowej scenie. Artur Szpilka kontra Mariusz Wach – kto wyjdzie zwycięsko? Zobaczmy, jakie bonusy bukmacherskie można wykorzystać na to starcie.

Bonusy bukmacherskie na start przed starciem Szpilki z Wachem

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby przed sobotnim wieczorem i starciem Artura Szpilki z Mariuszem Wachem zobaczyć, jakie bonusy bukmacherskie znajdziemy w ofercie powitalnej. Pod koniec października dwunasta firma oferująca obstawianie dostała licencję od Ministerstwa Finansów. Jest to sytuacja jak najbardziej korzystna dla graczy. Od czasu wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, wszystkie zakłady sportowe w kraju rywalizują na jasnych zasadach. Efekt? Prześciganie się w coraz lepszych propozycjach między innymi przez bonusy bukmacherskie dla nowych graczy.

Najbardziej pożądane dodatkowe środki przez graczy, to te bez depozytu. Takie bonusy bukmacherskie sprawiają, że można obstawiać wieczorną galę z Mariuszem Wachem, Arturem Szpilką, Ewą Piątkowską czy Sulęckim bez ryzykowania swoich własnych finansów. Już w tym momencie jest kilka podmiotów, które oferują tak zwane freebety na start.

Zobacz, co możesz uzyskać w Forutnie jako odbiorca Zagranie! Kod rejestracyjny: 20free

Bonusy bukmacherskie od depozytu na Wach – Szpilka?

Oczywiście wykorzystanie bonusów bukmacherskich od depozytu to zazwyczaj granie długoterminowe, ponieważ wymaga wielu obrotów stawki i zajmuje często nawet dwa miesiące. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie gala, w której w walce wieczoru wystąpi Mariusz Wach i Artur Szpilki była pierwszym zakładem z konta dodatkowych środków do wpłaty. Jednak każdy bukmacher ma inne warunki wykorzystania bonusów bukmacherskich. Tutaj można wyróżnić na przykład LV BET, który ma bardzo nieortodoksyjne metody użycia środków, które dostaje się od wpłaty. W wielkim skrócie – dostaje się mnożnik do jednorazowego użycia kuponu. Jednak w wypadku tego podmiotu, kwota robi wrażenie.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz promocję po rejestracji dla czytelników Zagranie! Kod rejestracyjny: 1500PLN

WPISZ KOD W LV BET

Bonusy bukmacherskie a kursy na walkę Szpilki z Wachem?

Jak widać na załączonym obrazku, gala jest zestawiona w typowym polskim stylu, czyli Polak z potencjałem kontra kelner nie mający szans. Jednak to wydarzenie jest budowane wokół walki wieczoru, w której zobaczymy Artura Szpilkę oraz Mariusza Wacha. Tutaj już widzimy bardziej wyrównane mnożniki, co jak najbardziej oddaje pewne niewiadome przy tej walce. To Szpila jest faworytem z kursem na poziomie 1,70. Jednak nie można wykluczać, że to Wiking nie wyjdzie górą, na które znajdziemy mnożnik na poziomie 2,20. Analizę z typem na to starcie znajdziecie na portalu Zagranie w innym artykule. Poza tym, będąc w temacie bonusów bukmacherskich warto jeszcze zaznaczyć, że dla wielu graczy atrakcyjne są promocje, które podwyższają potencjalną wygraną o 14%. Tego typu możliwość znajdziemy między innymi w forBET grając do południa albo w punktach stacjonarnych Fortuny.