Na dobre rozpoczęcie Walentynek, chcemy zaproponować Wam zgarnięcie dodatkowego bonusu od Totolotka. Jeszcze przed przygotowaniami na wieczorną randkę, dacie radę odebrać darmowe 10 PLN od nowego ambasadora. Łukasz Podolski przygotował specjalny kod promocyjny, dzięki któremu uzyskacie dostęp środków pieniężnych bukmachera. To, jak jesteście z nami? W takim razie zapraszamy do gry! Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedźcie zakładkę: BONUSY BUKMACHERSKIE.

Wpiszcie kod promocyjny – PODOLSKI i odbierzcie bonus od Totolotka

Specjalnie na Walentynki legalny bukmacher Totolotek postanowił obdarować Was bonusem do gry. W dniach 13-14 lutego 2020 roku zarówno nowi, jak i stali gracze mogą zgarnąć 10 zł bez depozytu.

bonus Totolotek

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? Wystarczy użyć kodu bonusowego – PODOLSKI. Wyrażenie należy wpisać na stronie Totolotka, klikając zakładkę „Wpłata” i wybierając „Kod Bonusowy”. Pamiętajcie, że bonus jest ważny do końca 14 lutego do godziny 23:59!

Zasady bonusu:

  • Bonus obowiązuje wyłącznie, podczas obstawiania zakładów online
  • Bonus od Totolotka należy obrócić jeden raz po kursie minimalnym 2.00
  • Pamiętajcie, że na postawienie kuponu macie 14 dni
  • Promocja jest aktywna dla wszystkich graczy, którzy są zweryfikowanymi użytkownikami i posiadają konto bukmacherskie na stronie Totolotka
  • Kod bonusowy należy wpisać, klikając zakładkę „Wpłata” i wybierając „bonus.card/Kod Bonusowy”
kod bonusowy podolski

Jeśli nie macie jeszcze konta w Totolotku, skorzystajcie z rejestracji za pośrednictwem naszego portalu. Klikając baner powyżej i korzystając z naszego kodu promocyjnego, otrzymacie jeszcze więcej ofert promocyjnych!