W Bundeslidze również zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Przed nami pojedynek TSG 1899 Hoffenheim z Bayerem Levekusen. Jak wykorzystać bonusy od bukmacherów w tej rywalizacji?

TSG 1899 Hoffenheim vs Bayer Leverkusen – kursy główne i analiza

Przed nami starcie dwóch zespołów, które aktualnie rywalizują o miejsce w przyszłym sezonie Ligi Europy. W lepszej sytuacji jest ekipa Aptekarzy, która plasuje się na szóstej pozycji z dorobkiem 42 punktów. Hoffenheim traci do nich dokładnie cztery oczka, więc będzie to pojedynek o podwyższonym poziomie emocji. Jeśli Leverkusen wygra, to może zamknąć marzenia gospodarzy o europejskich pucharach. Przypomnijmy, że drużyna Wieśniaków w obecnym sezonie grała w Lidze Mistrzów, ponieważ poprzednią kampanię zakończyła na czwartej pozycji w tabeli. Obecnie są na dziewiątym miejscu, więc widać, że wyraźnie obniżyli loty.

Hoffenheim to drużyna, która ma najwięcej remisów na koncie ze wszystkich drużyn Bundesligi. Do tej pory aż 11 razy dzielili się punktami. Nagelsmann chętnie korzysta z formacji z trójką napastników, co ma wpływ na liczbę zdobywanych goli. Łącznie strzelili 50 bramek, co najlepiej pokazuje potencjał ofensywny tego zespołu – trzeci wynik w Bundeslidze. Bayer Leverkusen w tym elemencie nie ma się czego wstydzić, ponieważ strzelił tylko trzy bramki mniej.

Bayer Leverkusen w obecnej kampanii jest mocno bezkompromisowy, ponieważ wygrali 13 spotkań, 10 przegrali, a tylko w trzech przypadkach kończyli z remisem. Aptekarze przegrali w poprzednim meczu ligowym z Werderem Brema.

Jak prezentują się kursy główne, w których można wykorzystać bonusy bukmacherskie?

bonusy bukmacherskie

Faworytem tego spotkania jest drużyna Hoffenheim. Kurs na ich zwycięstwo wynosi – 2.25, remis – 3.75, a triumf gości – 2.85. Moim zdaniem warto poszukać tutaj ciekawszych opcji w zdarzeniach dodatkowych, ponieważ typowanie tego meczu pod kątem 1X2 jest niezwykle wymagającym zadaniem.

Zdarzenia dodatkowe do wykorzystania bonusów bukmacherskich

W tym spotkaniu bukmacherzy wyraźnie spodziewają się bramek, co najlepiej widać po ofercie. LVBET proponuje kurs na poziomie 1.36 za +2,5 gola w tym starciu. Propozycja zdecydowanie zbyt niska, żeby z niej skorzystać. Podobnie wygląda opcja z wynikiem BTTS – 1.32. Dawno nie widziałem tak niskich przeliczników, a wszystko za sprawą tego, że mecze z udziałem Hoffenheim regularnie kończą się takimi rezultatami.

Jeśli ktoś chce zaryzykować, to zagranie na -2,5 gola w tej rywalizacji może zagwarantować kurs – 3.15, a nawet linia -3,5 bramki jest ciekawa po kursie – 1.89.

  • -3,5 gola – 1.89

W trzech z czterech ostatnich rywalizacji między tymi zespołami na obiekcie Hoffenheim padł wynik -2,5 gola.

Hoffenheim na własnym boisku przegrało tylko jeden z poprzednich pięciu spotkań. Dodatkowo mają na swoim koncie dwa kolejne zwycięstwa. Myślę, że można tutaj zagrać z podpórką na gospodarzy, a do tego +1,5 gola po kursie – 1.56.

  • 1X/+1,5 gola – 1.56

Co ciekawe, pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wygraną Hoffenheim – 1:4. Ogólnie w żadnej z trzech poprzednich rywalizacji nie zwyciężyła drużyna, która grała na swoim boisku. Dwukrotnie triumfowali gości, a raz skończyło się remisem. Bayer Leverkusen po zmianie trenera odżył, jednak ciągle notują wyniki w kratkę. Na ostatnim starciu z Werderem czkawką odbiło im się posadzenie Havertza. Mimo to Aptekarze przegrali zaledwie dwa razy w historii na obiekcie Hoffenheim od 2003 roku. Łącznie w tym czasie odnieśli aż siedem zwycięstw.