Bonusy bukmacherskie bez obrotu to jedne z tych promocji, które cieszą się największą uwagą graczy. W końcu można obstawić dane spotkania i liczyć na to, że w przypadku wygranej dodatkowe środki będą od razu na koncie. Przygotowaliśmy więc odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące właśnie bonusów bukmacherskich bez obrotu. Zobaczcie, gdzie są najciekawsze promocje, jakie warunki zazwyczaj trzeba spełnić i co jeszcze na Was czeka. Zapraszamy do lektury.

Bonusy bukmacherskie bez obrotu

Gracze zakładów bukmacherskich, szczególnie ci początkujący, nie lubią jednego – obrotu bonusem. Promocje bukmacherskie są atrakcyjne, ale gdy widzą warunki obrotu od razu czują, że muszą się trochę napocić, by bonusowe pieniądze trafiły na ich konto. W takiej sytuacji typerzy poszukują bonusów bukmacherskich bez obrotu. Co to są za bonusy, kto je oferuje i jak z nich skorzystać? O tym poniższy artykuł.

Na początku musimy przyznać, że większość bonusów bukmacherskich wymaga obrotu. Ale – czasami to symboliczny obrót, który jest przyjazny graczowi, a niekiedy – warunki obrotowe są mocno wyśrubowane. To zależy – dlatego nie można generalizować, że wszystkie bonusy z obrotem są niekorzystne, bo tak wcale nie jest. Nie może dziwić fakt, że bukmacher w ten sposób zabezpiecza swój interes, bo oferując bonus wymaga tego, aby gracz u niego został na dłużej – przynajmniej na czas obrotu. Oczywiście z doświadczenia wiemy, że im niższy obrót i mniej wymagające warunki – tym lepiej. To pomaga również w zachęceniu graczy, żeby dłużej obstawiali u danego operatora zakładów. Ci ciekawe promocje wymyślają nie tylko na potrzeby pakietów startowych, ale też bonusów dla stałych graczy. Zobaczcie sami więc, co na Was czeka.

Bukmacherzy dostrzegli, że jest grono graczy, którzy poszukują tylko i wyłącznie bonusów bez obrotu. Wychodząc im naprzeciw zaoferowali tego typu promocje. Ale po kolei – najpierw wyjaśnijmy, na czym polega bonus bez obrotu, a później przejdziemy do kwestii operatorów, jakie je oferują i co najciekawszego można zgarnąć.

Bonusy bukmacherskie bez obrotu – co to?

Dzięki bonusom bez obrotu możesz od razu wypłacić otrzymane środki od bukmachera. Zwykle bukmacher wymaga, aby przyznanym bonusem obrócić np. x3, czyli postawić określoną sumę stawek w zakładach. W przypadku bonusów bez obrotu – pieniądze są od razu twoje i możesz nimi zarządzać. Czyli? Wypłacić lub obstawiać dowolne zakłady.

Bonusy bukmacherskie bez obrotu są bardzo atrakcyjne z punktu widzenia gracza. To czysty pieniądz bez żadnych kruczków prawnych. Ta oferta będzie podobać się każdemu typerowi, ale przede wszystkim początkującym graczom może przypaść do gustu, którzy do końca nie wiedzą, na czym polega obrót bonusem lub depozytem. W bonusie bez obrotu sytuacja jest klarowna – otrzymujesz bonus od bukmachera, a pieniądze są twoje. Mogą to być np. cashbacki, czyli jeżeli wasz kupon nie będzie trafiony, to dostaniecie zwrot stawki, dzięki czemu nie trzeba się martwić o wynik. Z kolei w przypadku freebetów, to możecie postawić zakłady za środki bukmachera, bez wkładu własnego, co na pewno jest ciekawą opcją, żeby przetestować je.

Kto oferuje bonusy bukmacherskie bez obrotu?

Wśród legalnych bukmacherów mamy kilka propozycji bonusów bez obrotu. Od razu dodajmy, że nie jest to często spotykana oferta. Bonusy bez obrotu często wiążą się z podaniem kodu promocyjnego przy rejestracji, dzięki któremu otrzymać można freebet bez obrotu lub cashback bez obrotu. Razem z tymi kodami promocyjnymi czekają na Was też inne rzeczy, które możecie zgarnąć u polskich operatorów. Jednak o tym więcej przeczytacie nieco niżej.

Sprawdziliśmy, które bonusy od bukmacherów nie wymagają spełniania obrotu. Oto kilka naszych propozycji bonusów bez obrotu:

STS zakład bez ryzyka 230 PLN bez obrotu

Bonus cashback w STS to jedna z ulubionych promocji wśród naszych użytkowników, a co więcej – jest bez obrotu! Zakład bez ryzyka w STS to ubezpieczenie pierwszego kuponu postawionego z salda depozytowego. W razie porażki – bukmacher przyznaje zwrot, a pieniądze są gotowe do wypłaty. To jeden z najlepszych zakładów bez ryzyka na polskim rynku. Do tego jest też bardzo wysoki, a sama oferta u tego operatora dość duża, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i nie powinien mieć większych problemów z tym, gdyż interfejs i poziom obsługi stoją na wysokim poziomie.

Jak odebrać bonus bez obrotu w STS? Wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE, a następnie zrobić depozyt. W dalszej części wytypuj pierwszy kupon w STS (dowolne kursy i zdarzenia). Jeśli ci się nie poszczęści – otrzymasz zwrot cashback do maksymalnej kwoty 230 PLN. W tym momencie u niektórych bukmacherów musiałbyś spełniać warunki obrotu na cały bonus. W STS jest trochę inaczej. 200 złotych otrzymasz na konto depozytowe, a 30 złotych w formie bonusu, którym trzeba obrócić tak jak przy bonusie od depozytu.

Dodatkowo w STS możesz odebrać:

 • Darmowy zakład 30 PLN
 • Bonus od wpłaty 1200 PLN
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1425 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna bonus bez depozytu 20 PLN bez obrotu

W Fortunie także można zdobyć bonus bez obrotu. To freebet o wartości 20 PLN (wyrażony w formie 2800 punktów FKP). Co zrobić, żeby zdobyć bonusowe środki?

Załóż konto w Fortunie z naszym kodem promocyjnym: 2230PLN i zweryfikuj je. Jeśli bukmacher potwierdzi przesłane przez Ciebie dane osobowe – to otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN. Jak wykorzystać freebet? Przygotuj kupon, a na jego podglądzie zaznacz opcje “Do zapłaty 2800 punktów FKP”. Jeśli wygrasz – to pieniądze od razu możesz wypłacić z konta. Nie obowiązują cię warunki obrotu. Zapewne zastanawiacie się więc, czym są te punkty FKP i co one oznaczają? To nic innego, jak waluta, którą posługuje się ten bukmacher, więc nie trzeba się niczym martwić.

Dodatkowo w Fortunie otrzymasz:

 • Zakład bez ryzyka 125 PLN
 • Bonus od wpłaty 1000 PLN
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka 100 PLN w Betfan

Topowym bukmacherem w Polsce z możliwością zdobycia bonusu jest Betfan. Na stronie betfan.pl możesz odebrać pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN. Dwa następne zakłady bez ryzyka wynoszą 200 i 300 PLN. Łącznie więc wynosi on aż 600 złotych, co jest niewątpliwie ciekawą promocją, którą można zgarnąć u tego operatora! Jak odebrać omawiany bonus w Betfan?

Najpierw załóż konto w Betfan wpisując nasz kod promocyjny: 2961PLN i zrób wpłatę. Przygotuj pierwszy zakład w Betfan, który zostanie objęty ubezpieczeniem – uwzględnij tylko typy z kursem minimalnym 1.14. Jeśli przegrasz – otrzymasz bonus w formie zwrotu stawki. Pieniądze pojawią się na saldzie bonusowym.

Dodatkowo w Betfan na nowych klientów czeka:

 • Bonus od depozytu 2331 PLN
 • Freebet o wartości 30 PLN
 • 2 tygodnie gry bez podatku
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Pozostałe bonusy bukmacherskie

Jeśli już wykorzystasz bonusy bez obrotu, a co za tym idzie postawisz pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich – to możesz sprawdzić pozostałe promocje. Warunki obrotu nie zawsze sprawiają tyle kłopotu, ile sobie wyobrażasz.

Czym jest obrót? To kwota, którą trzeba postawić łącznie w zakładach, by pieniądze z bonusu były możliwe do wypłaty. Np. jeśli bonus wyniósł 200 PLN, a obrót stanowi x3, to kwota spełniająca obrót równa się 600 PLN. Robiąc obrót dodatkowo trzeba pamiętać o tym, jakie kupony kwalifikują się do obrotu oraz ile czasu mamy na spełnienie wszystkich warunków. Czasem trzeba mieć minimalną stawkę, a innym razem kurs nie może być mniejszy niż np. 2.00. Warto o tych wszystkich rzeczach pamiętać, gdyż często czas jest ograniczony i może wyjść tak, że nie spełnicie podanych warunków.

Najwyższe bonusy bukmacherskie wymagające obrotu:

 • Betfan 100% bonus od depozytu do 2331 PLN
 • LVBET bonusy z mnożnikiem do 3000 PLN
 • STS 100% bonus do 1200 PLN
 • Fortuna 100% bonus do 2000 PLN
 • Betlic zakład bez ryzyka do 550 PLN

Warunki obrotu to również chleb powszedni w stałych promocjach bukmacherskich np. z okazji meczów czy turniejów sportowych. Bukmacherzy, dając bonusy dla stałych graczy zazwyczaj oczekują obrotu na określoną kwotę. To norma, która obowiązuje nie tylko u polskich bukmacherów, ale również zagranicznych operatorów. Warto obserwować naszą stronę, żeby być z promocjami na bieżąco, gdyż te przewidziane dla stałych graczy często nie odstają poziomem od promocji startowych. W STS często są organizowane różne rankingi, gdzie do wygrania jest nawet kilka tysięcy złotych, a np. w eWinner możemy mówić o grze bez ryzyka aż do 1000 złotych. Dzięki nam nie przegapicie ciekawych bonusów, a także dowiecie się, jakie są warunki, żeby móc z nich skorzystać.

Co to są bonusy bukmacherskie bez obrotu?

Bonusy bukmacherskie bez obrotu to pieniądze od bukmachera, które można od razu wypłacić z konta.

Gdzie mogę odebrać bonusy bez obrotu?

Bonusy bez obrotu oferują: STS - zakład bez ryzyka 30 PLN, Fortuna - bonus freebet 20 PLN i Betfan - zakład bez ryzyka 100 PLN.

Co to jest obrót bonusem?

Obrót bonusem polega na obstawieniu wymaganej kwoty (np. x2) na wskazane przez bukmachera zakłady (rodzaj kuponu i kurs minimalny) w celu uzyskania możliwości wypłaty bonusu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze