Znane powiedzenie w życiu mówi: nie ma nic za darmo. A co w przypadku bonusów bez depozytu u legalnych bukmacherów? W tym przypadku wspomniana wcześniej sentencja nie zawsze się sprawdzi. Bo czym jest bonus bukmacherski bez depozytu? To pieniądze na grę bez własnego wkładu finansowego. W zakładach online to najbardziej pożądana promocja wśród początkujących graczy, którzy mogą skorzystać z oferty bukmachera za darmo!

Co to są bonusy bez depozytu?

Bonus bez depozytu to jeden z rodzajów promocji bukmacherskiej, w której nowy (a czasami stały) klient otrzymuje prezent od bukmachera w formie darmowego zakładu.  W przeciwieństwie do zakładów bez ryzyka i bonusów od depozytu – freebet bez depozytu nie wymaga wpłaty swoich pieniędzy na konto bukmacherskie. Innymi słowy – to darmowe środki na grę, które wręcza ci bukmacher.

Ile można zyskać w bonusach bez depozytu? U legalnych bukmacherów online kwoty darmowych bonusów wahają się w granicach 10-30 złotych. Porównując je do najwyższych bonusów od depozytu (np. Betfan 3000 PLN) to małe sumy, ale warto zaznaczyć, że darmowe. Bonusy bez depozytu są idealne dla początkujących klientów, by wypróbować ofertę danego bukmachera i zapoznać się z mechanizmami zakładów sportowych. To szansa, by bez własnego wkładu zagrać kupon, a przy odrobinie szczęścia – sięgnąć po wygraną.

Gdzie odbierzesz bonus bez depozytu? Najlepsze oferty promocyjne

Na początku zaznaczam, że nie każdy bukmacher w Polsce oferuje darmowy bonus powitalny. Bonus bez depozytu to gratka dla typerów, dlatego tego typu promocje nie są powszechnie stosowane. Warto zaznaczyć, że większą szansę na freebety u bukmacherów masz poprzez korzystanie z naszych kodów promocyjnych zagranie.com. Dla naszych użytkowników zawsze staramy się załatwić coś ekstra od bukmachera!

STS bonus bez depozytu 29 PLN

Największy bukmacher w Polsce, a więc największy darmowy freebet na rynku! STS za rejestrację konta z kodem Zagranie: 1259PLN wypłaca bonus bez depozytu o wartości 29 PLN. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy założyć darmowe konto na stronie sts.pl, a po pierwszym zalogowaniu darmowe środki zostaną dopisane do twojego konta.

Freebet STS należy w całości postawić na dowolny zakład z oferty online. Jeśli wygrasz – to kwota bonusu podlega obrotowi x3 w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91.

Bonus bez depozytu 20 PLN w Fortunie

W Fortunie darmowy bonus bukmacherski wynosi 2800 punktów Fortuna Klub Plus, co daje w przełożeniu na pieniądze – 20 PLN. Bonus bez depozytu możliwy jest po rejestracji konta z kodem promocyjnym: 1145PLN i zweryfikowaniu danych osobowych. Dopiero po utworzeniu konta stałego bonus zostanie dopisany do twojego salda.

Jak wykorzystać freebet od Fortuny? Wystarczy przygotować dowolny kupon w internetowych zakładach i zaznaczyć opcje “Do zapłaty 2800 punktów FKP”. W ten sposób bukmacher pobierze twoje punkty FKP, a jeśli wygrasz bonus i otrzymana kwota jest zwolniona z obrotu.

LVBET bonus 20 PLN bez depozytu

Kolejny bukmacher z bonusem bez depozytu, to LV BET. Darmowy zakład 20 PLN dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują się na konto z linku na naszej stronie, a dodatkowo wyślą na adres e-mail promocje@lvbet.pl wiadomość z tytułem “bonus bez depozytu”. Co więcej, bonus bez depozytu zostanie przyznany, jeśli wcześniej zweryfikujesz konto.

Jak wygląda bonus w LV BET? Otrzymasz 1 PLN i mnożnik kursu x20, co w szybkim przeliczeniu daje 20 PLN. Aby zagrać za freebet LVBET należy przygotować kupon “kombi” z przynajmniej 3 zdarzeniami, gdzie każdy z typów będzie po kursie min. 1.25. Następnie aktywuj na kuponie mnożnik kursu x20 i postaw go za bonusowe 1 PLN – w ten sposób stawka twojego zakładu wyniesie 20 PLN.

Darmowe bonusy w Totalbet – 20 PLN za rejestrację

W Totalbet za rejestrację konta i zweryfikowanie danych osobowych otrzymujemy freebety o łącznej wartości 20 PLN.

Darmowe bonusy w Totalbet można wykorzystać obstawiając kupony solo lub ako po kursie minimalnym 2.00 – zaznaczając na zakładzie stosowną opcję z freebetem.

Dodatkowe darmowe zakłady od bukmacherów

Jak już wiecie bonusy bez depozytu nie angażują waszych portfeli i są zupełnie darmowe. W promocjach bukmacherskich mamy również tzw. bonusy freebet, czyli darmowe zakłady działające na nieco innych zasadach, ale równie atrakcyjnych dla graczy. Warto poznać najlepsze freebety, które wymagają wpłaty, ale dzięki którym można odebrać dodatkowe środki na grę.

Pozostałe bonusy bukmacherskie

Co jeśli wykorzystałeś bonus bez depozytu i decydujesz się na dalszą grę u bukmachera? W takiej sytuacji warto rozważyć pozostałe promocje, czyli bonusy cashback i bonusy od depozytu. Dodatkowe promocje będą wymagały zrobienia pierwszej wpłaty na konto, ale pozwolą ci zyskać znacznie więcej niż w bonusie bez depozytu.

Dla przykładu w STS po wykorzystaniu freebetu możesz odebrać dodatkowe dwa bonusy: zakład bez ryzyka30 PLN oraz bonus 100% od wpłaty do 1200 PLN. Podobnie sytuacja wygląda w Fortunie, gdzie poza bonusem w formie punktów FKP masz do dyspozycji cashback 125 PLN i bonus 100% od wpłaty do 1000 PLN. Jeszcze więcej zyskasz w bonusach od depozytu w LVBET, gdzie do odebrania są bonifikaty od dwóch wpłat o łącznej wartości 1500 PLN.

Faktem jest, że nowi gracze poza bonusami bez depozytu chętnie poszukują zakładów bez ryzyka. To również świetna okazja do przetestowania bukmachera, bo w razie porażki mamy gwarantowany zwrot stawki. Jeśli chodzi o cashback, to prym na polskim rynku zakładów bukmacherskich wiedzie Betclic. Zakładając konto u tego bukmachera z kodem promocyjnym: 550PLN dostajecie najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce! Jak wykorzystać cashback? Postaw pierwszy zakład w Betclic za stawkę 625 PLN, a jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki 550 PLN. Zagraj za bonus x6 w zakładach z kursem min. 2.00, a pieniądze będą gotowe do wypłaty.

Dla graczy z grubym portfelem, którzy mogą przeznaczyć wiele pieniędzy na grę czekają wysokie bonusy od depozytu. Jedną z najwyższych takich promocji jest bonus powitalny w Betfan, dzięki któremu można zyskać na start nawet 3000 PLN. Aby tak się stało trzeba założyć konto z kodem promocyjnym: 3100PLN i dokonać trzech wpłat (po 1000 PLN). Za każdym razem bukmacher przyzna 10% bonusu, ale na koniec przy przenoszeniu wygranych z salda bonusowego na główne pomnoży je x10, co znacząco powiększy wygrane.

Gdzie są najlepsze bonusy bez depozytu?

Polecamy bonusy bez depozytu z naszym kodem promocyjnym: STS bonus 29 PLN (kod: 1259PLN) czy Fortuna bonus 20 PLN (kod: 1145PLN)

Jakie są zasady bonusów bez depozytu?

Najważniejsze: bonusy bez depozytu nie wymagają od ciebie zrobienia wpłaty na konto bukmacherskie. Zazwyczaj polegają na rejestracji konta z kodem promocyjnym i zagraniu pierwszego zakładu za przyznane środki. Np. bonus bez depozytu w Fortunie nie wymaga obrotu.

Gdzie odbiorę bonus bez depozytu za rejestrację bez dowodu?

STS to jedyny bukmacher, który przyznaje bonus bez depozytu po rejestracji konta tymczasowego (bez dowodu osobistego).

Zaloguj się aby dodawać komentarze