Darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu 2021 – SPRAWDŻ!

bonusy bez depozytu

Nowi klienci mają okazję do tego, żeby otrzymać bonus bukmacherski bez depozytu. Darmowy zakład bez wpłaty czeka u wybranych bukmacherów online, do których oferujemy kody promocyjne. W tej promocji otrzymasz w bonusie bez depozytu kilkadziesiąt złotych, które będziesz mógł przeznaczyć na obstawianie zakładów. W opinii wielu graczy, to najlepsza oferta na start, którą poleca się początkującym użytkownik. To łatwy sposób na start kariery w zakładach bukmacherskich.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Na bonusy bukmacherskie bez depozytu moda weszła już dobrych kilka lat temu. Początkowo nieśmiało bukmacherzy oferowali ten zestaw promocji, ponieważ mocno mógł nadszarpnąć ich budżet. Darmowy bonus nie jest powiązany z wpłatą przez użytkownika, więc niektórzy mogli obawiać się wygenerowanych strat z tego tytułu. Konkurencja jednak sprawiła, że bukmacherzy zastosowali bonus bez depozytu, żeby zwrócić na siebie uwagę szerszej grupy graczy.

W promocji tej uzyskujesz bonus bez depozytu jako voucher do postawienia darmowego zakładu. Najczęściej darmowy bonus pojawia się po rejestracji konta lub zweryfikowaniu dokumentu tożsamości. Co więcej, z reguły rejestrację trzeba wykonać z kodem promocyjnym.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher

Jaki bukmacher bonus bez depozytu traktuje jako główny prezent dla nowych użytkowników? Takich firm na rynku mamy więcej niż jedna! Bukmacherzy, którzy przyznają bonus bez depozytu w łatwy sposób mogą nabijać licznik klientów. To chwytliwa promocja od strony marketingowej, a dla użytkownika sygnał potencjalnie prostego zysku. To właśnie dlatego darmowy bonus wszedł w nawyk typerów – z racji łatwości odbioru i użycia w zakładach sportowych. O bonusie od depozytu tego samego powiedzieć nie można.

Oto lista zakładów bukmacherskich na bonus bez depozytu:

  • STS
  • Fortuna
  • Totalbet
  • Superbet
  • Totolotek

totalbet bonus bez depozytu

Co to jest bonus bez depozytu?

W zakładach bukmacherskich jako bonus określa się kwotę finansową, która jest przyznawana przez operatora. To rodzaj gratyfikacji za rejestrację lub wykonanie określonej czynności np. pierwszej wpłaty. Bonus bez depozytu jasno określa, że jest pieniędzmi, co do których nie trzeba wykonywać wpłaty z własnego konta. W tym kontekście kluczowe jest stwierdzenie “bez depozytu”. Ono tłumaczy, że klient nie musi nic wpłacać, żeby otrzymać bonusowe środki.

W zakładach sportowych darmowy bonus bez depozytu ujawnia się w ten sposób, że na saldzie gracza pojawiają się pieniądze przyznane przez bukmachera. Nie są one wpłacone ot tak, ponieważ mają być zastosowane do wytypowania konkretnego zakładu (jeśli są takie wymogi w regulaminie). Bonus bez depozytu można wypłacić, ale dopiero po wykonaniu wszystkich zobowiązań dotyczących użycia promocyjnej gotówki.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu – jak działają?

Jak bonus bez depozytu objawia się w praktyce? Schemat odbierania tego rodzaju oferty specjalnej bywa taki sam w większości przypadków. Działa to tak, że rejestracja z kodem promocyjnym na bonus aktywuje promocję powitalną. Bywają sytuację, że bukmacherzy bonus bez depozytu zastrzegają tylko dla zweryfikowanych kont. W takiej sytuacji poza rejestracją trzeba również wykonać weryfikację danych osobowych. Nie zawsze pełna rejestracja jest wymogiem w uzyskaniu bonusu bez depozytu, czego dobrym przykładem jest oferta STS.

Jeśli wykonasz wszystko to, co do ciebie należy, a więc założysz konto (opcjonalnie zweryfikujesz), to po pierwszym logowaniu bonus powinien pojawić się na liście dostępnych sald.

Jak wykorzystać bonusy dla nowych graczy i gdzie ich szukać?

Na bonusy bukmacherskie bez depozytu polować mogą zwłaszcza nowi użytkownicy. Od święta takie promocję pojawiają się dla stałych klientów. To domena oferty powitalnej, więc ważny jest wybór bukmachera. To wtedy możesz uzyskać pieniądze za darmo na robienie kuponów sportowych. W tym artykule znajdziesz aktualne bonusy bez depozytu, więc zadanie masz ułatwione. Do ciebie należy rejestracja i użycie naszego kodu promocyjnego.

Zarejestrowanie konta u bukmachera to pierwszy krok w celu odebrania bonusu dla nowego gracza. Bonus bez depozytu to łatwiejsza forma promocji, bo nie musisz zaprzątać sobie głowy depozytem/wpłatą, by pieniądze znalazły się na twoim saldzie bukmacherskim. Później pozostaje kwestia rozliczenia z bukmacherem, a mówiąc dokładnie warunki obrotu, jakie trzeba wypełnić, żeby bonus mógł być wypłacony.

Gdzie można odebrać bonusy bukmacherskie bez depozytu?

Na ten moment znamy kilku bukmacherów online, u których odbierzesz bonus bez depozytu. Oczywiście bazujemy na propozycjach legalnych firm bukmacherskich, których w naszym kraju nie brakuje. Z kilkunastu działających bukmacherów – część z nich umożliwia odbiór bonusu bez depozytu. To klasyczne oferty, gdzie nie są wymagane wpłaty do gry za prawdziwe pieniądze.

Bez depozytu 30 zł w STS

Bukmacher STS oferuje darmowy bonus, który naszym zdaniem można odebrać najszybciej. Sami testowaliśmy tą ofertę i bonus bez depozytu został przyznany od razu po pierwszym logowaniu. Jak go uzyskać? Na starcie trzeba założyć konto na sts.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który powinien pojawić się na pierwszej stronie formularza. Kiedy użytkownik poradzi sobie z resztą formularza rejestracji, to po weryfikacji adresu e-mail może przejść do funkcji logowania. Większość poleconych przez nas klientów bonus bukmacherski bez depozytu od STS otrzymuje błyskawicznie. W teorii bukmacher zastrzega, że okres ten może się wydłużyć do 48 godzin.

Posiadając darmowy bonus 30 PLN – można go użyć na zakłady sportowe. Kiedy bonus wymaga obrotu? Wtedy, gdy wygrasz pierwszy kupon przy jego użyciu. W takiej sytuacji kwota 30 PLN powinna być obrócona trzy razy. Zasadą bonusów STS jest to, że do obrotu zliczane są tylko wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91.

bonus w sts bez depozytu

Freebet 20 PLN w Fortunie

Fortuna darmowy bonus 20 PLN zastrzegała dla zweryfikowanych użytkowników. Potrzebujesz przy rejestracji nasz kod ZAGRANIE, ale po zalogowaniu musisz zrobić jeszcze jedną czynność. Jaką? Zweryfikować dokument tożsamości. W Fortunie dokonasz tego metodą tradycyjną (skany/zdjęcia) lub poprzez moje ID.

Na liście sald, które możesz wybrać na kuponie powinno pojawić się 2800 punktów FKP. To tyle, ile darmowy bonus 20 PLN tylko wyrażony w formie Fortuna Klub Plus. Środki te możesz wykorzystać w całości na zakład sportowy, a później nie martwić się obrotem, bo go nie ma!

Darmowe 34 zł w Superbet

Złamiemy nieco konwencję artykułu, bo co prawda wyjaśniamy tutaj bonusy bez depozytu, to zaproponujemy też darmowy zakład od Superbet. W tym przypadku wpłata jest wymagana do tego bonusu, ale jego zasady są na tyle proste, że można go polecić dla początkujących użytkowników. Na darmowy bonus Superbet wprowadzasz kod przy rejestracji ZAGRANIE, a później wykonujesz wpłatę minimum 40 PLN i obracasz ją x1 w zakładach z kursem min. 1.50. Tylko tyle wystarczy zrobić, żeby uzyskać bonus na start 34 złotych!

40 PLN w TOTALbet

Bonus bez depozytu w Totalbet to 20 PLN, a dodatkowe 20 PLN uzyskuje się za pośrednictwem pierwszej wpłaty, kuponu lub oznaczenia zgody marketingowej. Skupmy się na bonusie bez depozytu, czyli tym, jak odebrać darmowy zakład 20 PLN? To podobna historia, co z Fortuną, bo w tym przypadku również trzeba zweryfikować konto Totalbet. Kiedy tego dokonasz – otrzymasz darmowy bonus (oczywiście, jeśli wpisałeś nasz kod rejestracyjny).

W Totalbet bonus bez depozytu można użyć w zakładach pojedynczych lub akumulowanych o kursie całkowitym minimum 2.00. Później po wytypowaniu kuponu nie obowiązują cię dalsze warunki obrotu.

25 zł bez depozytu w Totolotku

W Totolotku bonus bez depozytu 25 PLN udostępniany jest po wpisaniu kodu bonusowego 724PLN. To zwrot, który trzeba wprowadzić w serwisie Totolotek w dziale “wpłaty”. Nie przy rejestracji, a dopiero później aktywuje się kod Totolotek na 25 zł bez depozytu. Jak skorzystać z bonusu? Kiedy Totolotek przyzna ci 25 PLN bonus bez depozytu, to należy go w całości obrócić x2 w zakładach z kursami minimalnymi 2.00.

Obrót bonusu bez depozytu

W przypadku bonusu bez depozytu mówimy o wykorzystaniu bonusu i obrocie. Zawsze należy postawić darmowy bonus na kupon u bukmachera. Nie ma takie możliwości, że otrzymany bonus od razu wypłacisz na rachunek bankowy. U jednych bukmacherów łatwiej uwolnić bonusowe środki, a u drugich trudnie. Oto spis warunków, jakie trzeba spełnić, że obrót bonusem bez depozytu został wypełniony:

  • Bonus bez depozytu STS: wygrana kwota – obrót x3 w zakładach z kursem min. 1.91.
  • Bonus bez depozytu Fortuna: po zagraniu za bonus (dowolny zakład i kurs) – brak obrotu.
  • Bonus bez depozytu Totalbet: zagranie za bonus kuponu z kursem minimalnym 2.00.
  • Bonus bez depozytu Superbet: obrót bonusem x1 w zakładach z kursem min. 1.50.
  • Bonus bez depozytu Totolotek: obrót bonusem x2 w zakładach z kursem min. 2.00.

Na co zwracać uwagę szukając bonusów bez depozytu?

Rozglądając się za bonusem bez depozytu najważniejsze to przekonanie, że promocja wciąż jest aktywna. W tym przypadku z pomocą przychodzi serwis Zagranie, gdzie na bieżąco informujemy o zmieniających się ofertach u bukmacherów. Co jeszcze wziąć pod uwagę? Kod promocyjny – pamiętaj o zweryfikowanym haśle, które jest gwarantem bonusu bez depozytu. Tylko wiarygodne serwisy bukmacherskie mogą zapewnić wysokie bonusy, a takim portalem jest właśnie Zagranie.

Reszta związana jest stricte z wykorzystanie bonusu – uważaj na kursy minimalne i możliwe zdarzenia do typowania. A kiedy już dochodzi do obrotu bonusem – zapoznaj się z czasem, jaki masz na zrealizowanie wszystkich czynności.

Czy mogę odebrać darmowy bonus od kilku bukmacherów?

Na każdego użytkownika przypada możliwość rejestracji konta u dowolnego bukmachera. W jednym czasie możesz być klientem STS, Fortuny i Totalbet. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby posiadać konta u tych bukmacherów, którzy oferują bonusy bez depozytu. Czego nie można? Rejestrować się na zmyślone dane osobowe. Kiedy jednak podajesz autentyczne informacje, to możesz obstawiać u wszystkich buków jednocześnie. To wiąże się też z odbiorem ich bonusów bukmacherskich.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze