W tym tekście zajmiemy się krótką analizą meczu FC Porto vs AS Roma. Znajdziemy także najlepsze bonusy bukmacherskie bez depozytu na Ligę Mistrzów!

Promocje bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Tak, jak obiecaliśmy – przedstawimy tutaj bonusy bez depozytu, a więc taką formę bonusu bukmacherskiego, w którym nic nie trzeba wpłacać. Oczywiście, wszystkie promocje, które opiszemy są dostępne tylko dla graczy nieposiadających konta u wymienionych bukmacherów. Są to po prostu bonusy dla nowych klientów.

STS 25 PLN

To jeden z dwóch najwyższych freebetów w Polsce. Dostępny tylko z kodem promocyjnym 1025PLN. Rejestrujecie się, czekacie na weryfikację konta i dostajecie 25 PLN. Warunki obrotowe są naprawdę przyjemne:

  • 3x obrót
  • Kurs minimalny kuponu to 1.91
  • Liczą się tylko wygrane kupony

STS akceptuje single, duble, triple i tak dalej. Najważniejsze, żeby utrzymać kurs minimalny, no i wygrać!

Totolotek 25 PLN

Tylko Totolotek dorównuje STS-owi pod względem wysokości freebeta. W tym przypadku warto zatem porównać warunki obrotowe 25 PLN w Totolotku i tym samym rozsądzimy, który bonus bez depozytu jest bardziej opłacalny:

  • 3x obrót
  • Kurs minimalny co najmniej 1 zdarzenia na kuponie to 2.00
  • 30 dni od daty przyznania

Ilość obrotów jest taka sama, ale warunki kuponów stanowią tutaj największą różnicę. W Totolotku za freebet trzeba obstawić zdarzenie, które będzie miało kurs minimalny 2.00. Tymczasem w STS, moglibyśmy obstawić 3 pozycje z kursami 1.31 i też moglibyśmy nimi obracać bonus.

W Totolotku moglibyśmy jednak przegrać kupon, a on i tak liczyłby się nam do obrotu, STS honoruje tylko wygrane. Kod promocyjny: 1111PLN

LV BET 20 PLN

Jako ostatni freebet poruszymy ten w LV BET, ponieważ jest on najciekawiej przyznawany w Polsce. Polega on na tym, że 20 PLN dostajemy w formie 1 PLN oraz mnożnika „x20”. To znaczy, że jak np. stworzysz kupon z kursem 2.50, to realnie nie grasz za 1 PLN, ale Twój kurs jest mnożony x20.

Sprawdź więcej bonusów bukmacherskich bez depozytu

bonusy bukmacherskieFC Porto – AS Roma typy i kursy

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem AS Romy 2:1, ale FC Porto miało sporo sytuacji. Przed rewanżem nastroje w Portugalii są zdecydowanie pozytywne. Kibice liczą na awans, Rzymianie nie są w jakiejś niesamowitej formie.

Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 1.88 – są więc oni murowanymi faworytami. Remis to przelicznik na poziomie 3.60, a zwycięstwo gości 4.05.

Ciężko w tym przypadku nie zgodzić się z bukmacherami, bowiem Casillasowi i kolegom wystarczy nawet wygrana 1:0 do zagrania w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Z pewnością czeka nas emocjonujące starcie i wydaje nam się, że na spokojnie można stawiać na Porto.