Eliminacje lig europejskich wkraczają w decydującą fazę. W grze dalej są trzy polskie kluby, które mają spore szanse na grę w kolejnym etapie. W STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie zdobyć ciekawe bonusy na start, a do tego skorzystać z okazji przygotowanej na kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Zgarnij bonus na kwalifikacje do LM i LE!

W tym roku wyjątkowo polskie kluby radzą sobie w eliminacjach do europejskich pucharów. W ostatnich latach, za wyjątkiem przygody Legii w Lidze Mistrzów, drużyny z Polski upokarzały się notorycznie. Jednak teraz w grze o Ligę Europy dalej są: Piast Gliwice, Lech Poznań i Lega Warszawa. Ekipa z Gliwic zmierzy się z FC Kopenhagą, stołeczna formacja podejmie Drite, a poznańska lokomotywa powalczy przeciwko Apollon Limassol. Zespoły z naszego kraju mają spore szanse na awans do kolejnego etapu. 

STS zwrot stawki puchary

Z okazji eliminacji do europejskich pucharów STS przygotował bonus. Można go wykorzystać, m.in. obstawiając spotkania polskich drużyn. Do zgarnięcia jest zwrot stawki w przypadku przegranej, wynoszący 50 procent postawionej kwoty. Bukmacher stawia jednak pewne warunki, które trzeba spełnić. Mowa o:

  • minimum jedno zdarzenie z eliminacji do LM lub LE
  • kurs nie mniejszy niż 1.85
  • kupon musi być zagrany za co najmniej 25 złotych

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wymagania, jakie stawia bukmacher, nie są więc wygórowane. Warto jednak pamiętać, że maksymalnie można dostać z powrotem 50 złotych (jest to możliwe, gdy się postawi kupon za 100 złotych). Do tego w STS z kodem promocyjnym ZAGRANIE możecie liczyć też na inne promocje. Do zgarnięcia są:

  • 100 procent do 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 230 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

Takie rzeczy są do zgarnięcia w STS z kodem ZAGRANIE, który należy podać podczas rejestracji. Wszystkie wspomniane bonusy możecie wykorzystać m.in. na spotkania polskich klubów w europejskich pucharach. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o wynik, a do tego można skorzystać ze zwiększonych środków na grę.

Zaloguj się aby dodawać komentarze