Zastanawiacie się, kto ma najlepszy bonus powitalny? Według różnych badań jest to STS. Swoje raporty na ten temat opublikowało PAN i Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu w STS bonus jest dość atrakcyjny i chwalony przez graczy. 

 

STS bonus powitalny – najlepszy na rynku?

Według informacji, które opublikował bukmacher, w STS bonus powitalny jest najlepszy na rynku. Swoje raporty w tym temacie opublikowało PAN i Wyższa Szkoła Bankowa. Za nim przyjrzymy się bliżej WSB, to sprawdźmy, co powiedziała pierwsza z tych instytucji o zakładach bukmacherskich w STS.

Jak informuje bukmacher w swojej wiadomości: “Badacze PAN przeprowadzili szereg analiz, różniących się założeniami, co do istotnych elementów gier i ich modeli, w tym, m.in. symulacje, wykorzystujące dane z uwzględnieniem wag, przypisanych poszczególnym aspektom oferty bukmacherskiej. Bonusom powitalnym zostały przypisane parametry, których wartości określono, biorąc pod uwagę takie zmienne, jak np. wymagany minimalny kurs obrotu, czas na obrót depozytem bądź bonusem, liczba wymaganych obrotów, czy maksymalna wartość pakietu powitalnego.”

bonus klawiatura

Z kolei w przypadku Wyższej Szkoły Bankowej w STS bonus powitalny również jest stawiany na pierwszym meczu. Po zastosowaniu dwóch metod wyniki zbiorcze wskazują, że STS ma najlepszą promocję na start. Wyprzedza drugą Fortunę o około 0,07. Sprawdźmy więc, co faktycznie STS oferuje ze swoim bonusem powitalnym.

STS bonus powitalny – zarejestruj się z kodem ZAGRANIE

Rejestrując się w zakładach bukmacherskich STS z naszym kodem ZAGRANIE, możesz liczyć na szereg bonusów. W tym są:

  • 1200 złotych bonusu od depozytu
  • 280 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak więc widzicie, kwota bonusu 100 procent od depozytu robi wrażenie. Do tego wysoki zakład bez ryzyka i darmowy zakład za prawie 30 złotych! Również warunki dotyczące obrotu nie są zbyt wymagające, bo trzeba to zrobić tylko trzy razy po kursie minimalnym 1.91. Nic więc dziwnego, że zakłady bukmacherskie w STS i ich oferta na start są stawiane na najwyższych miejscach w rankingach różnych instytucji. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze